2022-03-12 15:37:00

Wólczanka Wólka Pełkińska przegrała u siebie z Chełmianką Chełm

Wólczanka Wólka Pełkińska przegrała na inaugurację. Podopieczni Ryszarda Kuźmy ulegli na własnym stadionie Chełmiance Chełm.

Wólczanka Wólka Pełkińska znajduję się obecnie na ostatnim miejscu ligowej tabeli i w pierwszym meczu rozgrywanym na własnym stadionie musiała uznać wyższość znacznie wyżej notowanych rywali.

Chełmianka Chełm nie bez powodu zajmuję wysokie miejsce w tabeli. Goście od początku spotkania przeważali i w 29. minucie wyszli na prowadzenie. Niezdecydowanie jednego z obrońców Wólczanki wykorzystał Ezana Kashay, który przejął piłkę w polu karnym i zagrał wzdłuż bramki. Tam znalazł się niepilnowany Paweł Myśliwiecki, który umieścił futbolówkę w siatce i goście prowadzili już 1-0. W pierwszej połowie oba zespoły nie stworzyły sobie więcej klarownych sytuacji.

W drugiej części spotkania nadal przeważali gracze z Chełma i w 72. minucie podwyższyli prowadzenie. Bramkę z rzutu róznego zdobył Ezana Kashay. W doliczonym czasie gry, ten sam zawodnik miał okazję na podwyższenie prowadzenia, ale pudłował w sytuacji sam na sam z bramkarzem. Wynik meczu już się nie zmienił i goście wygrali 2-0.

Sytuacja Wólczanki Wólki Pełkińskiej jest coraz trudniejsza i wciąż pozostają na dnie ligowej tabeli.

0-1 Paweł Myśliwiecki (29)
0-2 Ezana Kashay (72)

Wólczanka Wólka Pełkińska: Dudka-Kędzior,Baran (Harapko) ,Twardowski ,Durda,Wach, Pietluch (Kalemba),Podstolak,Pawłowski  Korzeniewski, Soboń (Kyciński)

Chojniczanka Chełm: Ciołek- Brzozowski (Giletycz), Mazurek, Duda, Kanarek, Skoczylas, Piekarski, Myśliwiecki (Dziubiński), Bonin (Bednara), Kashay (Wójcik), Czułkowski