2022-03-12 13:46:00

Karpaty Krosno pokonały Sokoła Kamień na inaugurację piłkarskiej wiosny!

Karpaty Krosno nie miały problemów z pokonaniem Sokoła Kamień. (fot. Konrad Kwolek)
Piłkarze Karpat Krosno pokonali Sokół Kamień 2-0 w pierwszym meczu w rundzie wiosennej. Spotkanie odbyło się na obiektach Wiki Sanok.

Karpaty Krosno od pierwszych minut atakowały w meczu z Sokołem Kamień. Jeden z faworytów do awansu był zdecydowanie groźniejszym zespołem, ale pierwsza część gry zakończyła się bezbramkowym remisem. Jednak cztery minuty po zmianie stron pierwszą bramkę dla Biało-niebieskich w rundzie wiosennej zdobył Karol Wajs.

W kolejnych minutach obraz gry nie uległ zmianie. Goście z rzadka atakowali, dwa razy udało im się oddać strzały. Jednak obie próby Kacpra Piechniaka z połowy boiska były niecelne. W 69. minucie Marek Fundakowski umieścił głową futbolówkę w siatce Sokoła i w zasadzie było po meczu. Tym samym podopieczni Dariusza Liany udanie rozpoczęli zmagania w 4 lidze podkarpackiej.

1-0 Karol Wajs (49)
2-0 Marek Fundakowski (69)