2022-01-10 17:31:00

Oficjalnie: Paweł Wojciechowski zawodnikiem Apklan Resovii

Paweł Wojciechowski został nowym zawodnikiem Apklan Resovii. (fot. Resovia)
Paweł Wojciechowski został nowym zawodnikiem Apklan Resovii. (fot. Resovia)
Paweł Wojciechowski będzie w rundzie wiosennej reprezentował barwy Apklan Resovii. 31-letni napastnik do "Pasiaków" dołączył z Górnika Łęczna i podpisał 1,5 roczną umowę.
 
Już rano otrzymaliśmy informację, że Paweł Wojciechowski znalazł się w kręgu zainteresowania Apklan Resovii. O czym mogliście przeczytać tutaj: "Paweł Wojciechowski z Górnika Łęczna blisko Apklan Resovii". Teraz mamy oficjalne potwierdzenie z klubu. 31-letni napastnik z "Pasiakami" związał się 1,5 roczną umową z opcją przedłużenia o kolejny rok.
 
- Resovia jasno postawiła przede mną cel aby wspólnie powalczyć o awans do ekstraklasy poprzez baraże. Cieszę się, że są tutaj takie ambitne plany. Chcę w ich realizacji pomóc Resovii. To ucieszy zapewne kibiców, gdyż taki awans do elity to jest coś wielkiego dla klubu i miasta. Znam poziom pierwszej ligi. Pojawił się VAR, którego wcześniej nie było. Cieszę się na zmianę barw, gdyż coś skończyło się w Górniku Łęczna a zaczyna nowy rozdział. Zawsze z optymizmem spoglądam na taką chwilę - powiedział sam zainteresowany dla oficjalnej strony klubu po podpisaniu umowy.
 
Paweł Wojciechowski to wychowanek Odry Malaczyce, ale już w grupach młodzieżowych trafił do Śląska Wrocław. W swojej karierze reprezentował również barwy m.in. Miedzi Legnica, hiszpańskiego Deportivo Murcia, holenderskiego sc Heerenveen, Ruchu Chorzów. Przez ostatnie cztery sezony grał w Górniku Łęczna.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij