2022-01-10 18:29:00

Ambitne plany Apklan Resovii na wiosnę! Celem awans do PKO Ekstraklasy po barażach

fot. Karol Słomka
fot. Karol Słomka
Apkan Resovia ma ambitne plany na rundę wiosenna. Celem drużyny jest walka o awans do PKO Ekstraklasy poprzez baraże. Przypomnijmy, prawo do nich będą miały zespoły, które po sezonie zajmą miejsca 3-6.
 
Apklan Resovia rozpoczęła przygotowania do rundy wiosennej w Fortuna 1 lidze. Podopieczni Dawida Kroczka w planach mają zgrupowanie w tureckim Belek, a ponadto rozegrają dziewięć sparingów. Popularne "Pasiaki" na nadchodzącą rundę mają ambitne plany. Celem ekipy ze stolicy Podkarpacia jest awans do PKO Ekstraklasy po barażach, tak przynajmniej wynika z wypowiedzi Pawła Wojciechowskiego.
 
-Resovia jasno postawiła przede mną cel aby wspólnie powalczyć o awans do ekstraklasy poprzez baraże. Cieszę się, że są tutaj takie ambitne plany. Chcę w ich realizacji pomóc Resovii. To ucieszy zapewne kibiców, gdyż taki awans do elity to jest coś wielkiego dla klubu i miasta. Znam poziom pierwszej ligi. Pojawił się VAR, którego wcześniej nie było. Cieszę się na zmianę barw, gdyż coś skończyło się w Górniku Łęczna a zaczyna nowy rozdział. Zawsze z optymizmem spoglądam na taką chwilę - skomentował nowy napastnik rzeszowskiego klubu po podpisaniu kontraktu.
 
Rzeszowianie aktualnie zajmują 11. miejsce w Fortuna 1 lidze, a na swoim koncie mają 27 punktów. Do miejsca dającego prawo gry w barażach zespół traci na ten moment zaledwie trzy "oczka". Przypomnijmy, w barażach o awans do PKO Ekstraklasy, zagrają drużyny które po zakończeniu sezonu zajmą miejsca 3-6.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij