2022-01-10 19:18:00

Mecz Asseco Resovii z Cerrad Enea Czarnymi Radom nie dojdzie do skutku! Zespół awansem zagra z Jastrzębskim Węglem

fot. Asseco Resovia Rzeszów
fot. Asseco Resovia Rzeszów
Nie dojdzie do skutku najbliższy mecz Asseco Resovii z Cerrad Enea Czarnymi Radom. Nie oznacza to jednak, że rzeszowski klub będzie odpoczywać. W zamian ekipa z Podkarpacia zmierzy się awansem z Jastrzębskim Węglem.
 
Najbliższy mecz Asseco Resovii Rzeszów nie dojdzie do skutku. Jak poiformował oficjalny serwis internetowy klubu, ze względu na sytuację epidemiczną w drużynie z Radomia, Polska Liga Siatkówki S.A. odwołała zaplanowany na piątek mecz Cerrad Enea Czarnymi Radom. Nowy termin zostanie ustalony w późniejszym terminie.
 
Nie oznacza to jednak, że zespół ze stolicy Podkarpacia będzie odpoczywać. Podobne problemy co ekipa z Radomia, ma Projekt Warszawa i ich spotkanie z Jastrzębskim Węglem również zostało odwołane. Podjęto więc decyzję, że Asseco Resovia w niedzielę rozegra awansem mecz 18. kolejki przeciwko drużynie z Jastrzębia. 
 
Wyjazdowe spotkanie Asseco Resovii z Jastrzębskim Węglem zostało zaplanowane na godzinę 14:45.
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

Niemiec Dec 2022-01-10 19:23:01 3 0

podkarpacie life portalik przepisywania komunikatów

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij