2021-12-19 14:58:00

Adam Majewski po meczu z Piastem Gliwice: Mamy duży niedosyt po tym spotkaniu

fot. Stal Mielec
fot. Stal Mielec
Piłkarze PGE Stali Mielec w ostatnim tegorocznym meczu, zremisowali na wyjeździe z Piastem Gliwce. Była to bardzo udana runda dla ekipy Adama Majewskiego. Sprawdźcie jak ocenił to spotkanie opiekun "biało-niebieskich".
 
-Dzisiejsze spotkanie zakończyło się wynikiem remisowym, być może sprawiedliwym, być może nie. Natomiast mamy duży niedosyt po tym spotkaniu, bo myślę, że w pierwszej połowie, mimo tego, że mecz nie był porywający, ale tak chcieliśmy dzisiaj zagrać, żeby się wycofać, zagrać z kontrataku. Stworzyliśmy dwie bardzo dobre sytaucje i być może ten mecz byśmy wygrali. Potem dostaliśmy bramkę po stałym fragmencie gry, gdzie wiedzieliśmy, że Piast Gliwice jest groźny w tym elemencie, ale udało nam się zareagować - powiedział Adam Majewski po meczu z Piastem Gliwice.
 
-Podnieśliśmy się w odpowiedni sposób, wyrównaliśmy, natomiast teraz, tak na gorąco nie chciałem mówić, natomiast w szatni obejrzeliśmy powtórki z pewnych sytuacji i szkoda, bo myślę, że zawodnikowi Piasta należała się kartka czerwona bezpośrednia drugiej połowie. Myślę, że mógł być podyktowany dla nas conajmniej jeden rzut karny i do tego dochodzi sytuacja z końcówki, gdzie sędzia przerywa akcję, a nie puścił przebiegu gry i być może wyszlibyśmy sam na sam i wygrali to spotkanie. Dlatego szkoda, jest niedosyt, bo mogliśmy go rozstrzygnąć na swoją korzyść - stwierdził opiekun PGE Stali Mielec.
 
-Natomiast ogólnie podsumowując, jesteśmy bardzo zadowoleni z postawy naszych zawodników. Myślę, że jesteśmy tu jakimś pozytywnym zaskoczeniem tej rundy i mam nadzieję, że w drugiej rundzie będziemy kontynuować tą passę dalej - dodał.
 
-Jeszcze jedna rzecz. Wiadomo, że to jest zima, grudzień, ale no niestety, boisko Piasta Gliwice jest w bardzo kiepskim stanie i utrudnia grę. Dziękuję zawodnikom za zaangażowanie, sztabowi, pracownikom wszystkim z klubu, jesteśmy zadowoleni z całokształtu, natomiast po dzisiejszym meczu mamy niedosyt - zakończył.
 
Zapis wideo konferencji prasowej po meczu PGE Stali Mielec z Piastem Gliwice, dostępny jest poniżej.
 
 

Wyniki meczów 19. kolejki:

 

Tabela PKO Ekstraklasy:

 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 2

Rozwiąż działanie =

~anonim 2021-12-20 16:51:27 9 0

Tylko ZKS czerwona onuca i cwel.

TylkoZKS 2021-12-19 16:41:39 1 8

Mielec skur...wielec !

~anonim 2021-12-20 16:51:27 9 0

Tylko ZKS czerwona onuca i cwel.

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij