2021-10-18 23:05:00

Łukasz Bereta: Cieszymy się z kolejnych trzech punktów i z pokorą patrzymy w przyszłość

Piłkarze Stali Stalowa Wola w sobotę pokonali na własnym stadionie Czarnych Połaniec. Spotkanie zakończyło się wynikiem 3-0. Zobaczcie jak ocenił je Łukasz Bereta, opiekun "zielono-czarnych".

-My jesteśmy zadowoleni, zrobiliśmy trzeci krok. W trzech ostatnich meczach strzeliliśmy jedenaście bramek, straciliśmy tylko dwie. Jeśli chodzi o przebieg meczu, to przeciwnik nie grał źle. Na pewno jeśli chodzi o pierwszą połowę, początek drugiej połowy też mieli kilka sytuacji, na pewno próbowali grać w piłkę - powiedział Łukasz Bereta po meczu z Czarnymi Połaniec.

-Na pewno tutaj też brawa należą się przeciwnikowi. My wtedy odpowiedzieliśmy tak jak mamy odpowiadać, drugą bramką, następnie trzecią. Było tych sytuacji bardzo dużo, ja chciałbym żebyśmy więcej ich wykorzystali, ale na pewno cieszymy się z kolejnych trzech punktów i z pokorą patrzymy w przyszłość - dodał trener Stali Stalowa Wola.

Pełny zapis wideo wypowiedzi Łukasza Berety po meczu Stali Stalowa Wola z Czarnymi Połaniec, dostępny jest poniżej.