fot. archiwum
Ekipa Sokoła Kamień zaczyna się rozkręcać w 4 lidze podkarpackiej. Podopieczni Marka Kusiaka pewnie pokonali dziś na wyjeździe MKS Kańczuga, któremu zaaplikowali aż pięć bramek.
Od początku lepiej prezentował się zespół Sokoła Kamień, który szybko przejął inicjatywę i ruszył do ataku. Podopieczni Marka Kusiaka bardzo dobrze prezentowali się na murawie i w 18. minucie objęli prowadzenie, a bramkarza MKS-u Kańczuga pokonał Krzysztof Smusz. Beniaminek z Kamienia ani myślał jednak się zatrzymywać.
Sokół dostał wiatru w żagle i po chwili wygrywał już 2-0, a tym razem piłkę w siatce umieścił Michał Mistrzyk. "Żółto-czarni" cały czas napierali i szukali sposobu na pokonanie golkipera miejscowych. Sztuka tu udała się tuż przed przerwą, a autotem trzeciej bramki dla zespołu z Kamienia był Bartosz Horajecki. Ekipa z Kańczugi nie tak sobie wyobrażała to spotkanie.
W drugiej odsłonie obraz gry nie uległ zmianie i nadal stroną przeważającą był Sokół Kamień. Drużyna dowodzona przez Marka Kusiaka cały czas szukała okazji do podwyższenia prowadzenia. Goście w 63. minucie podwyższyli na 4-0, a tym razem gola zdobył Krzysztof Smusz. Po chwili "żółto-czarni" po raz piąty cieszyli się z bramki, a bramkarza MKS-u Kańczuga pokonał Krzysztof Weres.
Przyjezdnym wciąż było mało i w kolejnych minutach nadal byli stroną przeważającą. Podopieczni Arkadiusza Kiszki natomiast bardzo chcieli by mecz już się skończył. Sokół napierał, jednak więcej goli nie udało mu się strzelić. Beniaminek z Kamienia po meczu humory miał jednak doskonałe i do domu wrócił z kompletem "oczek".
0-1 Krzysztof Smusz (18)
0-2 Michał Mistrzyk (20)
0-3 Bartosz Horajecki (43)
0-4 Krzysztof Smusz (63)
0-5 Krzysztof Weres (67)
Czytaj także
2021-08-28 20:32
Bezbłędna Siarka wygrała kolejny mecz! Tym razem ograli KSZO
2021-08-28 21:34
"Stalówka" pokazała charakter i pokonała Podhale
2021-08-29 12:24
Blamaż Wólczanki. Tym razem przegrali wysoko z Orlętami
2021-08-29 12:35
WIDEO: Sokół Ostróda - Stal Rzeszów 0-3 [SKRÓT MECZU]
2021-08-29 14:22
KS Wiązownica w końcu zwycięski! Przełamanie drużyny Marcina Laski
2021-08-29 15:02
WIDEO: Błękitni Ropczyce - Igloopol Dębica 3-1 [SKRÓT MECZU]
2021-08-29 15:25
Błękitni Ropczyce lepsi od Igloopolu Dębica
2021-08-29 15:35
Głogovia pozyskała dwóch młodych graczy
Komentarze (14)
⚠
Uwaga!
Teraz komentarze są domyślnie ukryte, aby poprawić komfort korzystania z serwisu. Kliknij przycisk „Zobacz komentarze”, aby je wyświetlić i dołączyć do dyskusji.