2021-08-29 13:20:00

Sokół Kamień pewnie pokonał na wyjeździe MKS Kańczuga

Ekipa Sokoła Kamień zaczyna się rozkręcać w 4 lidze podkarpackiej. Podopieczni Marka Kusiaka pewnie pokonali dziś na wyjeździe MKS Kańczuga, któremu zaaplikowali aż pięć bramek.

Od początku lepiej prezentował się zespół Sokoła Kamień, który szybko przejął inicjatywę i ruszył do ataku. Podopieczni Marka Kusiaka bardzo dobrze prezentowali się na murawie i w 18. minucie objęli prowadzenie, a bramkarza MKS-u Kańczuga pokonał Krzysztof Smusz. Beniaminek z Kamienia ani myślał jednak się zatrzymywać.

Sokół dostał wiatru w żagle i po chwili wygrywał już 2-0, a tym razem piłkę w siatce umieścił Michał Mistrzyk. "Żółto-czarni" cały czas napierali i szukali sposobu na pokonanie golkipera miejscowych. Sztuka tu udała się tuż przed przerwą, a autotem trzeciej bramki dla zespołu z Kamienia był Bartosz Horajecki. Ekipa z Kańczugi nie tak sobie wyobrażała to spotkanie.

W drugiej odsłonie obraz gry nie uległ zmianie i nadal stroną przeważającą był Sokół Kamień. Drużyna dowodzona przez Marka Kusiaka cały czas szukała okazji do podwyższenia prowadzenia. Goście w 63. minucie podwyższyli na 4-0, a tym razem gola zdobył Krzysztof Smusz. Po chwili "żółto-czarni" po raz piąty cieszyli się z bramki, a bramkarza MKS-u Kańczuga pokonał Krzysztof Weres.

Przyjezdnym wciąż było mało i w kolejnych minutach nadal byli stroną przeważającą. Podopieczni Arkadiusza Kiszki natomiast bardzo chcieli by mecz już się skończył. Sokół napierał, jednak więcej goli nie udało mu się strzelić. Beniaminek z Kamienia po meczu humory miał jednak doskonałe i do domu wrócił z kompletem "oczek".

0-1 Krzysztof Smusz (18)
0-2 Michał Mistrzyk (20)
0-3 Bartosz Horajecki (43)
0-4 Krzysztof Smusz (63)
0-5 Krzysztof Weres (67)