2021-08-29 15:39:00

Gol w 90. minucie Krzysztofa Szymańskiego dał zwycięstwo Sokołowi Kolbuszowa Dolna nad Czarnymi Trześń

Czarni Trześń długo prowadzili, ale ostatecznie ponownie nie zdobyli żadnych punktów. Sokół Kolbuszowa Dolna wygrał 2-1 po dwóch bramkach Krzysztofa Szymańskiego.

Czarni Trześń dobrze rozpoczęli mecz z Sokołem Kolbuszowa Dolna. Już po dwudziestu pięciu minutach gry prowadzili po bramce Marka Wójciaka. W kolejnych minutach rosła przewaga ekipy z Kolbuszowej, ale nie potrafili oni umieścić piłki w bramce. Aż do 74. minuty wówczas Krzysztof Szymański wpisał się na listę strzelców i doprowadził do wyrównania.

W kolejnych minutach goście osiągnęli znaczną przewagę, ale nie przekładało się to na bramki. Kiedy wydawało się, że mecz zakończy się remisem ponownie błysnął talent Szymańskiego. Napastnik Sokoła Kolbuszowa Dolna w doliczonym czasie gry zapewnił trzy "oczka" drużynie z miasta nad Nilem.

1-0 Marek Wójciak (25)
1-1 Krzysztof Szymański (74)
1-2 Krzysztof Szymański (90)