2021-08-08 11:41:00

Daniel Myśliwiec po zwycięstwie z Pogonią Grodzisk Mazowiecki: Za drugą połowę muszę pochwalić moich piłkarzy

Piłkarze Stali Rzeszów w sobotę pokonali na wyjeździe Pogoń Grodzisk Mazowiecki, choć do 79. minuty przegrywali 1-0. "Żurawie" jednak stanęły na wysokości zadania i ostatecznie zgarnęły komplet oczek. Zobaczcie jak to spotkanie ocenił Daniel Myśliwiec.

-Myślę, że nie do końca byliśmy zaskoczeni tym, że Pogoń mogła zagrać i zagrała dobry mecz. Byliśmy zaskoczeni strategią, jaką obrał trener Chrobak, skorygował ustawienie w obronie z typowego 1-4-4-2 z Ostródą na 1-4-2-3-1. Próbował odciąć nam zmiany stron, co nie do końca funkcjonowało, ale na pewno zaskoczeni byliśmy tym, że dosyć odważnie poczynał sobie w ataku pozycyjnym - powiedział Daniel Myśliwiec po meczu z Pogonią Grodzisk Mazowiecki.

-Nastawialiśmy się na początku na kontrataki, bo uważaliśmy, że dzięki temu można najwięcej zyskać, ale tutaj się pomyliłem. Skorygowaliśmy to w okolicy 30 minuty i dawało to sytuacje bramkowe. Nie zmienia to jednak faktu, że za drugą połowę muszę bardzo mocno pochwalić z pewnością drużynę Pogoni, ale przede wszystkim moich piłkarzy, bo zarówno podstawowa jedenastka jak i zmiennicy wnieśli bardzo dużo. Cieszyło to, że byli konsekwentni w realizacji strategii ofensywnej i za to zostali nagrodzeni, za co duży szacunek dla moich piłkarzy - dodał opiekun Stali Rzeszów.

Zapis wideo wypowiedzi po sobotnim meczu prezentujemy poniżej.