https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2021-07-14 20:06:00

Michał Gałecki został nowym zawodnikiem KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski

fot. KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
fot. KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski także potwierdza, że w najbliższym sezonie będzie walczyć o coś więcej niż ligowy byt. Do ekipy "pomarańczowo-czarnych" dołączył Michał Gałecki z GKS-u Katowice.
 
Michał Gałecki został nowym zawodnikiem trzecioligowego KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski, z którym podpisał roczną umowę, z opcją przedłużenia o kolejny rok. 25-latek w minionym sezonie występował w GKS-ie Katowice, w którego barwach rozegrał 31 spotkań w eWinner 2 lidze oraz zdobył dwa gole. Ponadto na swoim koncie ma także jeden mecz w Fortuna Pucharze Polski
 
Nowy nabytek "pomarańczowo-czarnych" urodził się w Rydułtowym, a pierwsze kroki stawiał w Gosławie Jedłownik. Kolejnym klubem w jego karierze był Naprzód Czyżowice, do którego trafił przed sezonem 2009/10. Ponadto był także związany z Arką Gdynia, Rozwojem Katowice, Sandecją Nowy Sącz oraz Motorem Lublin.
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij