https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2021-06-18 09:38:00

Rzeszowianie zdobyli 30 medali w Mistrzostwach Polski w Karate Tradycyjnym!

Ogromnym sukcesem rzeszowian zakończyły się Mistrzostwa Polski w Karate Tradycyjnym 2021, Polskiej Unii Karate Tradycyjnego które odbyły się 12 czerwca we Wrocławiu. 
 
Akademia Sportu Chikara zdobyła na Mistrzostwach 30 medali w tym: 13 złotych, 8 srebrnych i 9 brązowych Jest to wspaniały wynik, a miasto Rzeszów może być dumne że posiada takich sportowców. 
 
Ogromne gratulacje dla Wszystkich startujących zawodników za i ducha walki. Ten niesamowity wynik nie byłby możliwy bez ciężkiej codziennej pracy, zaangażowania i poświęcenia samych karateków ich rodziców oraz trenerów.
 
Agnieszka Sajdutka zdobywając pięć medali w tym cztery złote udowodniła po raz kolejny, że należy to Światowego Top Karate Tradycyjnego i nie ma sobie równych w Polsce. Przed Akademią Chikara mnóstwo pracy. Rozpoczyna się okres wakacyjny a więc półkolonie oraz obozy sportowe dla dzieci i młodzieży. Natomiast jesienią starty w Mistrzostwach Świata Karate w Brazylii.
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij