2021-06-15 20:05:00

Karpaty Krosno udanie zakończyły sezon w 4 lidze podkarpackiej! Pokonały na wyjeździe Piasta Tuczempy

Karpaty Krosno rozegrały dziś ostani mecz sezonu w 4 lidze podkarpackiej. Podopieczni Dariusza Liany pokonały na wyjeździe Piasta Tuczempy.

Odbierz 600 PLN bez ryzyka na Euro 2020 - w przypadku porażki dostajesz zwrot

Piłkarze Karpat Krosno we wtorkowe popołudnie rozegrali ostatni mecz sezonu 2020/21 w 4 lidze podkarpackiej. Podopieczni Dariusza Liany na wyjeździe zmierzyli się z Piastem Tuczempy, który liczył na zwycięstwo. "Biało-niebiescy" także chcieli wygrac, co zwiastowało bardzo ciekawą potyczkę przy Sportowej 2.

Lepiej na murawie od początku prezentował się zespół z Krosna, który częściej był przy piłce. "Piastunki" także miały swoje okazje, jednak konkretniejsze były Karpaty, ktore w 30. minucie objęły prowadzenie, a gola zdobył Jakub Pelczar. Przyjezdni nie zamierzali się zatrzymywać i chwilę później było 2-0, a futbolówkę w siatce umieścił Pedro Banks.

Piast próbował jeszcze złapać przynajmniej kontakt w pierwszej odsłonie, ale "biało-niebiescy" nie dopuścili do tego i na przerwę schodzili w lepszych humorach. W drugiej połowie podopieczni Dariusza Liany bronily dwubramkowego prowadzenie i całkiem nieźle im to wychodziło. Gospodarze jednak nie odpuszczali i cały czas szukali szansy do zdobycia gola.

Ekipa dowodzona przez Marka Strawę swego dopięła w 87. minucie, a bramkę na 2-1 zdobył Jakub Kloc. Końcówka meczu była bardzo ciekawa, bowiem ekipa z Tuczemp dostała wiatru w żagle. Konkretniejsze były jednak Karpaty i to do nich należało ostatnie słowo, a wynik spotkania ustalił w doliczonym czasie gry Marek Fundakowski.

0-1 Jakub Pelczar (30)
0-2 Pedro Banks (33)
1-2 Jakub Kloc (87)
1-3 Marek Fundakowski (90)