https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2021-06-15 20:30:00

Wojciech Fraś oraz Kacper Majka odeszli z Rawlplug Sokoła Łańcut! Dawid Zaguła także opuści "żółto-czarnych"?

Wojciech Fraś oraz Kacper Majka oficjalnie odeszli z Rawlplug Sokoła Łańcut. To jednak nie koniec informacji, bowiem drużynę może opuścić Dawid Zaguła, który znalazł się celowniku ligowego rywala.
 
Zmiany w Rawlplug Sokole Łancut. Podkarpacką rużynę opuścili już oficjalnie Wojciech Fraś oraz Kacper Majka. Obaj zawodnicy dołączyli do kadry "żółto-czarnych" przed sezonem 2020/2021. Fraś rozegrał 39 spotkań i notował średnio notował 12.4 punktu. Z kolei Majka uzbierał 33 i zdobywał średnio 6,5 punktu.
 
Znana jest przyszłość obu graczy. Majka oraz Fraś karierę kontynuować będą w AZS AGH Kraków. To jednak nie koniec wieści z obozu łańcuckiego.
 
 
Jak udało nam się ustalić, ekipę Dariusza Kaszowskiego opuści Dawid Zaguła, wychowanek Stali Stalowa Wola. 25-letni rozegrywający w przyszłym sezonie będzie grał w ekipie Miasta Szkła Krosno
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij