https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2021-06-15 23:14:00

Włodzimierz Gąsior: Trzon zespołu został i kwestia jest teraz uzupełnień

fot. Karol Słomka
fot. Karol Słomka
We wtorek odbyła się konferencja z udziałem Włodzimierza Gąsiora oraz Jacka Klimka. Zobaczcie co obaj zainteresowani powiedzieli o tym co dzieje się aktualnie w PGE Stali Mielec oraz jakie są jej plany.

 Odbierz 600 PLN bez ryzyka na Euro 2020 - w przypadku porażki dostajesz zwrot  

-Od wczorajszego dnia rozpoczęliśmy treningi. Właściwie zaczęliśmy od badań analitycznych, jak również wytrzymałościowych we wczorajszym dniu. Dzisiaj zawodnicy przeszli badania mocy, siły - do południa i oczekuje nas trening specjalistyczny, motoryka połączona z piłkami. I tak właściwie każdego dnia aż do soboty mamy przygotowania w ramach programu jakie zaproponowali trenerzy przygotowania fizycznego - trener przygotowania fizycznego jak i cały sztab. Ten pierwszy tydzień to jest taki wprowadzający tydzień. Już w drugim tygodniu są większe obciążenia, w trzecim podobnie, i tak pójdzie cały cykl aż do zgrupowania w Arłamowie, ktore mamy od 12 do 16 lipca. 23 lipca rozpoczynamy sezon - powiedział Włodzimierz Gąsior.
 
-Jeśli chodzi o kadrę aktualnie trenującą, to właściwie mi też trudno się wypowiadać jednoznacznie, ponieważ mogę tylko powiedzieć, że już dzisiaj, Dadoka nie będzie, z Prokiciem nie została odnowiona umowa w klubie Stali Mielec. Jest grupa zawodników który byli wypożyczynie oraz tych, którym skończyły się kontrakty, to jest Błyszko, Bodzioch, Forsell. Z Forsellem też nie został odnowiony kontrakt, to jest ten zawodnik z podstawowego składu - dodał opiekun PGE Stali Mielec.
 
-Kolejnym zawodnikiem, który też był na kontrakcie, a nie został on odnowiony, był Lisowski. Pawłowski był wypożyczonym zawodnikiem, podobnie jak i Błyszko czy Bodzioch, skończyły im się umowy. Podobnie sytuacja jest ze Stasikiem. Sus w tej chwili jest naszym zawodnikiem, ale próbuje klub rozwiązać kontrakt. Wróbel był wypożyczony do Resovii, a w tej chwili jest w fazie szukania klubu - mówił.
 
-Jest grupa zawodników, którzy zostają w naszym klubie, to jest ten skład postawowy, może za wyjątkiem Dadoka czy Forsella. Pozostali zawodnicy trenują, jest grupa zawodników młodych, naszych wychowanków. Są zawodnicy w tej chwili czy na testach czy będą dochodzić tacy zawodnicy. Wszystko to jest w fazie budowy tej kadry pierwszego zespołu. Nie chcę operować nazwiskami, bo będzie się to zmieniać z treningu na trening czy tygodnia na tydzień. Mogę tylko powiedzieć, że trzon zespołu został i kwestia jest teraz uzupełnień - kontynuował
 
-Mogę się ustosunkować do zawodników, którzy dziś nie brali udziału w zajęciach. Czorbadżijski ma cystę w stawie kolanowym i wraca jutro. Granlund był przymierzany do mistrzostw Europy w reprezentacji Finlandii. Nie dojechał jeszcze do nas i będzie już do dyspozycji od poniedziałku. Pozostali zawodnicy są zdrowi, do mojej dyspozyzji - wyjaśnił.
 
Pełny zapis konferencji prasowej, w którym znajdują się także wypowiedzi Jacka Klimka, dostępny jest poniżej.
 
 
Jeżeli ten tekst w jakiś sposób Ci pomógł albo sprawił, że spędziłeś miło czas - lub jeżeli po prostu chcesz wspomóc nasz rozwój, możesz "postawić nam kawę" ;) Wystarczy kilka kliknięć. Dziękujemy!
 
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 3

Rozwiąż działanie =

Szczeniak 2021-06-16 10:27:34 11 0

"Dziaders" się trzyma dobrze !
Na treningu kiwnie pobiega , dziarski dziadziuś !

Bolec 2021-06-16 09:21:08 7 2

Siema ziomeczki, nie wiecie jak tam moja potenżna stal w bararzach. Jestem na wakacjach, mam słabego neta i nie mogę znaleść. moge juz swiętować awans wielkiej stali i powrut prawdziwej pilki do rzeszowa?

Szczeniak 2021-06-16 10:27:34 11 0

"Dziaders" się trzyma dobrze !
Na treningu kiwnie pobiega , dziarski dziadziuś !

Limbo 2021-06-16 22:24:04 1 0

Gosior daj se spokuj udało ci się utrzymac bo tak miało byc idź już wnuki bawić curwa nie do piłki może reprezentacje poprowadź

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij