https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2021-06-11 12:54:00

Dariusz Oczkowicz pozostaje w Mieście Szkła Krosno. To będzie jego osiemnasty sezon!

Dariusz Oczkowicz pozostaje w Mieście Szkła Krosno! (fot. Miasto Szkła)
Dariusz Oczkowicz pozostaje w Mieście Szkła Krosno! (fot. Miasto Szkła)
Dariusz Oczkowicz parafował umowę z Miastem Szkła Krosno na sezon 2021/22. To będzie już jego osiemnasty sezon z rzędu w "Szklanym Teamie".
 
Miasto Szkła Krosno rozpoczyna budowę składu na sezon 2021/22. Pierwszym zawodnikiem, który podpisał umowę z drużną prowadzoną przez Radosława Soję został Dariusz Oczkowicz. Będzie to już osiemnasty sezon z rzędu kapitana krośnian.
 
- Popularny Orka w krośnieńskim klubie występuje nieprzerwanie od 2004 roku. Biało-Zielonych barw bronił w rozgrywkach 2 ligi, 1 ligi a także 3 sezony na parkietach Polskiej Ligi Koszykówki. W sezonie 2014/15 został wybrany przez trenerów MVP pierwszoligowych rozgrywek. W minionym sezonie kapitan Biało- Zielonych spędził na boisku ponad 26 minut, zdobywając średnio 10,2 punkty w meczu - czytamy na oficjalnej stronie Miasta Szkła.
 
W najbliższych dniach poznany kształt drużyny na kolejną kampanię w Suzuki 1 ligi. Wiemy, że drużynę opuszcza Piotr Wieloch, który przenosi się do GKS-u Tychy. Natomiast Miasto Szkła jest wstępnie dogadane z dwoma kolejnymi zawodnikami.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

~anonim 2021-06-12 06:39:03 0 0

Jemu trenerka czy asystent trenera, bo gra z roku na rok coraz gorsza.

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij