2021-06-10 22:30:00

Sporo emocji w meczu Czarnych 1910 Jasło z Sokołem Kolbuszowa Dolna

Emocji nie brakowało w czwartkowym meczu Czarnych 1910 Jasło z Sokołem Kolbyszowa Dolna. Podopieczni Adama Domaradzkiego pokazali charakter i pokonali wyżej notowanego rywala.

Odbierz 600 PLN bez ryzyka na Euro 2020 - w przypadku porażki dostajesz zwrot

Czwartkowy mecz Czarnych 1910 Jasło z Sokołem Kolbuszowa Dolna przyniósł sporo emocji, a oba zespoły stworzyły bardzo dobre zawody. Beniaminek prowadzenie objął już w 12. minucie, a piłkę w siatce umieścił Bartłomiej Rodak. Goście nie zamierzali tak tego zostawiać i czym prędzej rozpoczęli poszukiwania bramki wyrównującej.

Sokół dopiął swego w 23. minucie, a na listę strzelców wpisał się Brian Dziedzic. Podopieczni Adama Domaradzkiego ani myśleli być dłużni i po chwili odzyskali oni prowadzenie. Gola tym razem zdobył Rafał Mastaj i wydawało się, że Czarni mają mecz pod kontrolą. Przyjezdni jednak mocniej przycisnęli w końcówce pierwszej odsłony i odwrócili losy meczu.

Zespół dowodzony przez Waldemara Mazurka najpierw w 43. minucie wyrównał za sprawą Kamila Duszkiewicza, a po chwili wyszedł na prowadzenie za sprawą Łukasza Gorzelanego. W lepszych humorach na przerwę więc schodził Sokół, ale to Czarni po zmianie stron pokazali charakter i zadali dwa zabójcze ciosy.

Beniaminek wziął sprawy w swoje ręce i szybko rozpoczął poszukiwania bramki na 3-3. To udało się znaleźć już w 54. minucie, a jej autem był Marcin Krajewski. Czarni dostali wiatru w żagle i po ponad dwudziestu minutach objęli prowadzenie, a gola zdobył ponownie Krajewski. Sokół próbował jeszcze wyrownać, ale ekipa z Jasła dobrze się broniła i dowiozła prowadzenie do końca.

1-0 Bartłomiej Rodak (12)
1-1 Brian Dziedzic (23)
2-1 Rafał Mastaj (34)
2-2 Kamil Duszkiewicz (43)
2-3 Łukasz Gorzelany (45)
3-3 Marcin Krajewski (54)
4-3 Marcin Krajewski (75)