https://www.dikyspray.pl/

https://online-mexos.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2021-05-29 09:51:00

Szymon Szydełko po wygranej ze Stalą Rzeszów: Cierpienie wygrało z finezją i z ofensywnym graniem w piłkę

Szymon Szydełko cieszył się z utrzymania w eWinner 2 lidze. (fot. Stal Rzeszów)
Szymon Szydełko cieszył się z utrzymania w eWinner 2 lidze. (fot. Stal Rzeszów)
Hutnik Kraków wygrał na wyjeździe ze Stalą Rzeszów i zapewnił sobie utrzymanie w eWinner 2 lidze. Zobaczcie co powiedział po tym meczu Szymon Szydełko.
 
- Bardzo mnie cieszy jako trenera, że dzisiaj dyscyplina taktyczna, cierpienie wygrało z finezją i z ofensywnym graniem w piłkę. Cieszę się dlatego, że bliższe mojej wizji piłki jest właśnie gra, w której zawodnicy realizują zadania i poświęcają się w pełni dla zespołu. Bardzo mnie to cieszy. Graliśmy z bardzo trudnym przeciwnikiem, który gra bardzo dobrą piłkę. Nie chcę nic ujmować drużynie Stali, bo jest to jeden z trudniejszych rywali w tej lidze i ten mecz kosztował nas bardzo dużo zdrowia. Dla mnie jako trenera jest to bardzo miłe zwycięstwo ze względu na to, że zapewniamy sobie utrzymanie w moim rodzinnym mieście i chyba lepiej nie mogłem sobie tego wymarzyć - powiedział Szymon Szydełko po zwycięstwie nad Stalą Rzeszów.
 
- Obejmując zespół, który był przez wszystkich skazywany na porażkę, a udało nam się napisać historię tak, że dzisiaj w swoim rodzinnym mieście mogę powiedzieć głośno, że Hutnik jest utrzymany w drugiej lidze i to mnie bardzo cieszy. Chciałbym jeszcze podziękować zawodnikom, zarządzowi klubu i mojemu całemu sztabowi za pracę, która została wykonana w tej rundzie. Zawodnicy oddali się całkowicie temu, co robią i dzisiejszy mecz idealnie spuentował to, jak ciężko pracują na boisku i jak każdy zostawia dużo zdrowia. Mój sztab pracował całą rundę w pełni profesjonalnie i wykonywał swoje zadanie poświęcając wiele innych aspektów pobocznych, więc dla nich również ogromny szacunek. Czekałem na ten moment długie lata – chciałbym podziękować wszystkim, którzy byli za mną zawsze, gdy piłka uczyła mnie pokory - zakończył opiekun Hutnika Kraków.
 
Czy zwycięstwo nad Stalą Rzeszów prowadzoną przez Daniela Myśliwca smakuje lepiej niż inne wygrane w lidze? - Nie. Nie mam nic do trenera, ani do Stali Rzeszów. To zwycięstwo smakuje jak każde inne, jedyna różnica jest taka, że utrzymaliśmy się. Trenerowi Stali współczuję, bo to nie jest miłe nie wygrać meczu. Mnie też to często spotykało. Życzę mu pokory i cierpliwej pracy. Po moim wywidzie dochodziły do mnie głosy, że atakuje Stal Rzeszów. Nie, ja tylko stwierdziłem fakt. Potencjał w tym klubie jest ogromny i już dawno powinni być w 1 lidze. Jednak wydaje mi się, że prędzej lub później ten klub osiągnie swój cel - odpowiedział na pytanie Szymon Szydełko.
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 10

Rozwiąż działanie =

~anonim 2021-05-29 10:26:11 9 2

Szydełko jest OK!

Omtur 2021-05-29 10:08:08 4 1

Ocena nie może być inna tylko bardzo dobra No to super gratuluję samopoczucia

Gruby 2021-05-29 10:14:51 3 2

Wszyscy już się z nas śmieją po tych wypowiedziach przed i po meczowych, ludzie trochę obiektywizmu. Z postawy zawodników trener zadowolony po przegranym meczu,przed meczem Hutnik to drużyna, która się broni.... kto odpowiada za pijar tam? Z ogólnopolskiej rozpoznawalnej marki, o której mówił i życzył jej szczęścia nawet sam Pol co się zrobiło? Incydent z kibolami poszedł w Polske, masakra. Posiadanie piłki 70 do 30 , Hutnik 5 strzalow, to jest jakiś dramat , nieporozumienie futbolu.

~anonim 2021-05-29 10:26:11 9 2

Szydełko jest OK!

~anonim 2021-05-29 10:26:12 4 2

Szydełko jest OK!

Rudy Lis 2021-05-29 11:45:10 5 4

Brawo Szymon! Rzeszów Twoje miasto i ucieszyłes kibiców z tego miasta ogrywając ta bandę nieudaczników bezwstydnych! Brawo, stal / osiedlowy klub bez kibiców,piłkarzy, charakteru-totalne dno!

Hutnik 2021-05-29 12:29:25 5 0

Powiem tak piłka nożna to nie łyżwiarstwo figurowe tu za styl nikt punktów nie przyznaje.
W rundzie jesiennej często graliśmy radosny futbol do przodu i jeszcze częściej dostawaliśmy w łeb, w efekcie czego byliśmy pośmiewiskiem tej ligi jeśli chodzi o pozycję w tabeli. Teraz jesteśmy pragmatyczni do bólu i efekt natychmiastowy nadszedł. Szydełko = po trzykroć taktyka.

Orlikowski 2021-05-29 12:40:02 2 2

wszystkie bramki super fartowne, w bramce Stali jakiś ręcznik bronił

abc 2021-05-29 13:34:53 2 6

Przecież to jest inny Hutnik jak jesienią, Szydełko sprowadził 10 nowych zawodników, grają defensywnie czekając na kontrę. Chcielibyście oglądać takie mecze gdzie graja dwie druzyny typu Hutnik, ja nie.

Hutnik 2021-05-29 15:58:59 3 0

Szydełko sprowadził 45 zawodników w przerwie zimowej. A tak na poważnie to przyszło 6 w tym jeden junior z czego w podstawowym składzie gra 3. Wolę oglądać pragmatycznego do bólu Hutnika i móc oglądać go w 2 lidze.
Gdyby grali otwartą w piłkę jak na jesieni to już 10 kolejek przed końcem byliby w 3 lidze.
Idę o zakład, że każdy kibic Stali wolałby oglądać pragmatyczną drużynę , skuteczną i zwycięską
i móc ją oglądać w 1 lidze.
Co z tego , że w Krakowie Stał miał przewagę w posiadaniu jak to Hutnik stworzył 7 setek i powinien być pogrom a że nie było to cud.
W polskiej lidze nie liczy się styl a umiejętność zdobywania punktów.

plomyk 2021-05-29 21:30:46 2 0

Ej! gdzie "anonim" ze swoimi krytycznymi wypowiedziami na temat Pana Szydełki jeszcze dwa dni temu. Odezwij się, co brak argumentów, skup się, może coś ci wpadnie do tej pustej głowy.

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij