https://www.dikyspray.pl/

https://online-mexos.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2021-05-26 07:05:20

Najlepszy sprzęt komputerowy dla graczy online

Podobne tematy lifestyle
Dla każdego gracza, bez względu na jego doświadczenie w świecie rozrywki online, ogromne znaczenie ma nie tylko fabuła gry, jej jakość, ale także rozdzielczość wyświetlanego obrazu oraz dźwięk.
 
W kasynach online, które posiadają ogromną ofertę gier video na automatach, oprócz prawdopodobieństwa wygrania pieniędzy, elementy audio i video są także ważne. Współcześnie, wiele gier w kasyn online posiada bardzo rozbudowane ścieżki z dźwiękiem oraz specjalne efekty wizualne w technologii 3D.

Według przygotowanego przez portal Benchmark PL rankingu najlepszych słuchawek gamingowych w 2021 roku zdecydowanym liderem są te, wyprodukowane przez firmę Hyperx Gaming - Cloud Orbit S, za które niestety należy zapłacić ponad 1 000 PLN. W zamian gracz otrzymuje ortodynamiczne przetworniki magnetyczne Audeze o średnicy 100 mm, które korzystają z technologii 3D Waves Nx; dzięki temu słyszalny dźwięk jest idealnie odwzorowany, a trójwymiarowość dźwięku jest uzyskiwana poprzez specjalny system śledzenia położenia głowy. Dźwięk jest przenoszony w paśmie aż do 50kHz, co z pewnością pozwala na doskonałą słyszalność nie tylko basów, ale również dźwięków wysokich.
 
Oczywiście odłączany mikrofon posiada funkcje redukcj szumów i filtr pop. Te przewodowe słuchawki posiadają w zestawie trzykable dostosowane do różnych urządzeń; konsoli, PC i urządzeń przenośnych. Wielug graczy z nasze gokraju wybiera jednak zestawy słuchawkowe z nieco niższej półki. Ogromną popularnością cieszą się słuchawki z mikrofonem szwajcarskiej firmy Logitech np. serii G332, G635 i G733. Inna firma - Corsair oferuje produkt podobnej jakości ze zbliżonymi parametrami akustycznymi w cenie poniżej 500 PLN, na przykład słuchawki HS50. Niestety za niższą kwotę będzie bardzo trudno znaleźć produkt, który zapewni dobre efekty dźwiękowe. Według specjalistów z portalu Video Testy w przedziale cenowym poniżej 200 PLN warto rozważyć jedynie zakup słuchawek firmy Edifier K830.

Gracze, zwłaszcza ci, którzy dopiero stawiają pierwsze kroki w świecie gamingowym online, nie zdają sobie sprawcy z tego, że zakup dobrej jakości słuchawek nie gwarantuje uzyskania realistycznych i głębokich dźwięków. Najważniejszym czynnikiem, który bezpośrednio wypływa na jego jakość, jest źródło dźwięku zainstalowane w urządzeniu. Im lepszej jakości karta dźwiękowa, tym większa szansa na to, że gracz będzie mógł wykorzystać w pełni potencjał konkretnej gry online. I nie chodzi tutaj tylko o słyszalny dźwięk w świecie wirtualnym np. odgłosy kroków, kręcących się bębnów, wybuchów lub eksplozji, ale także o dobrej jakości mikrofon. Często od tego, w jaki sposób słyszą nas inni gracze, z którymi tworzymy na przykład drużynę, zależy powodzenie w grze. Przy zakupie takiej karty należy przede wszystkim zwrócić uwagę na zakres przenoszonych dźwięków, współczynniki SNR oraz głębie próbkowania.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij