https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2021-05-18 15:00:00

Francesco Cadeddu nowym trenerem przygotowania fizycznego w Asseco Resovii!

Francesco Cadeddu dołączył do sztabu Alberto Giulianiego w Asseco Resovii. (fot. legavolley.it)
Francesco Cadeddu dołączył do sztabu Alberto Giulianiego w Asseco Resovii. (fot. legavolley.it)
W przyszłym sezonie za przygotowanie fizyczne w Asseco Resovii będzie odpowiadał Francesco Cadeddu. 47-letni Włoch zastąpił na tym stanowisku Andrzeja Zahorskiego. 

Asseco Resovia wymieniła trenera przygotowania fizycznego. Miejsce Andrzeja Zahorskiego zajął Francesco Cadeddu. Zahorski pracował w klubie z Rzeszowa w latach 2011-15 oraz 2019-21. W pierwszym okresie jego pracy klub z Podpromia trzykrotnie zdobył tytuł mistrza Polski.
 
- Andrzej był jednym z architektów największych sukcesów Asseco Resovii. Dziękujemy mu za jego pracę, zaangażowanie i pełen profesjonalizm. Życzymy powodzenia w kolejnych sportowych wyzwaniach - powiedział prezes klubu, Piotr Maciąg.
 
Przez kolejne dwa lata za przygotowanie fizyczne "Pasiaków" odpowiadał będzie 47-letni Włoch, który w ostatnim sezonie pracował w Sir Safety Perugia. W przeszłości współpracował w aktualnym trenerem Resovii, Alberto Giulianim.
 
- Francesco przez wiele lat współpracował z trenerem Alberto Giulianim. Razem pracowali m.in. w Cuneo, Lube, Piacenzie oraz w reprezentacji Słowenii, trzykrotnie sięgali po tytuł mistrza Włoch. W ostatnim sezonie Francesco był członkiem sztabu szkoleniowego Vitala Heynena w Sir Safety Conad Perugii - czytamy na oficjalnej stronie Asseco Resovii.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij