https://online-mexos.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2021-05-18 14:05:42

Czym są deski SUP i komu posłużą najlepiej?

Podobne tematy sport lifestyle

Deski sup to określenie, z którym obecnie spotykamy się coraz częściej. Niczym morsowanie zimą, teraz widzimy coraz więcej tekstów o supowaniu, nasi znajomi zastanawiają się nad wypadami nad wodę, gdy my jesteśmy zieloni czym właściwie są te deski sup. Przekonajmy się więc, za czym stoi Stand Up Paddle, a być może sami zechcemy być posiadaczami deski do pływania na stojąco.

Deski sup – przemijająca moda czy sport na lata?

Nim jednak zastanowimy się nad tym dowiedzmy się, czym w zasadzie są deski sup. SUP to skrót od Stand Up Paddle, czyli w uproszczeniu wiosłowania na stojąco. Takie jest główne założenie desek sup – by pływać na nich na stojąco, odpychając się przy pomocy wiosła. Deski sup jednak swoje charakterystyczne właściwości biorą z nietypowej konstrukcji, której zasługują swoją stale rosnącą popularność – większość modeli do pływania na stojąco jest pompowanych.

Dzięki temu właśnie taką deskę możemy bez problemu przechowywać nawet w ciasnym mieszkaniu, a jej transport to pestka – umieszczamy ją w dedykowanym, dołączonym do zestawu plecaku, by przewieźć ją w bagażniku samochodu. Deski sup eliminują więc wszystkie problemy znane osobom, które kiedykolwiek zainteresowały się sportami wodnymi, takimi jak windsurfing czy kitesurfing. Jedną z ogromnych wad tych sportów były także związane z nimi koszty, co również znacznie przechyla szalę na korzyść supów.

Te sprzedawane są w zestawie zawierającym wszystko, co potrzebne początkującemu pływakowi. Ich ceny nie są wygórowane – obecnie deski sup są znacznie bardziej przystępne cenowo i łatwiejsze w zdobyciu niż na przykład rowery na najsłabszym osprzęcie.

Czy deski sup będą przemijającą modą czy jednak sportem na lata ciężko ocenić już teraz. Sport ten istnieje już od lat, jednak swoją popularność zdobywa właśnie teraz głównie dzięki brakom na rynku rowerowym. Ludzie szukają alternatyw, chcą żyć aktywniej i wprowadzać w swoje życie sport, a deski sup są obecnie najbardziej przystępną metodą.

Źródło: Sklep Windsurfingowy i Kitesurfingowy SurfShop.pl

Gdzie kupować deski sup?

Jeżeli chcemy wyposażyć się w dobry model renomowanego producenta powinniśmy skierować się do sklepu ze sprzętem przeznaczonym do sportów wodnych. Dzięki temu będziemy mieli pewność, że dostępne w nim produkty pochodzą z dobrych źródeł i wykonane są z najwyższą dbałością o detale, z wysokiej klasy materiałów i z wykorzystaniem nowoczesnych technologii. Takie wykonanie sprawi, że będziemy mogli dłużej cieszyć się naszą pompowaną deską i dla nas nie będzie to jedynie przemijająca moda, a ciekawa aktywność na lata.

Wybierając deski sup damskie i deski sup męskie możemy odwiedzić sklepy SurfShop. W nich spotkamy doświadczonych doradców oraz znajdziemy modele renomowanych producentów. Na miejscu możemy skorzystać z pomocy w doborze modelu dopasowanego do naszych oczekiwań, a także dowiedzieć się więcej na temat pływania na stojąco z pomocą wiosła.

Zakupu warto dokonać stacjonarnie z pomocą doświadczonego doradcy zwłaszcza w momencie, w którym ma to być nasz pierwszy kontakt z supami. Jeżeli jednak wiemy dokładnie czego oczekujemy, deski sup online znajdziemy pod adresem surfshop.pl, pod którym znajduje się sklep internetowy tego doświadczonego sprzedawcy.

Deski sup Gdańsk kupimy nad morzem w SurfShopie mieszczącym się w galerii City Meble przy alei Grunwaldzkiej 211. Zakupu możemy dokonać także w stolicy – deski sup Warszawa to oferta sklepów SurfShop przy ulicy Ostrobramskiej 38b i Wrocławskiej 25.

W sezonie warto odwiedzić także dwie wakacyjne placówki sklepu SurfShop – deski sup Chałupy znajdziemy w centrum miejscowości oraz przy kempingu Polaris. W każdym z tych miejsc możemy liczyć na profesjonalną pomoc w doborze, jak i znalezienie wysokiej klasy modelu, który spełni nasze oczekiwania.

Zainteresowany sprzętem na wind i kitesurfing? Kup online na -> SurfShop.pl lub odwiedź jeden z naszych sklepów stacjonarnych:
Gdańsk, aleja Grunwaldzka 211
Chałupy, ul. Kasperska 4
Chałupy, ul. Kasperska 4a (Polaris)
Warszawa, ul. Wrocławska 25
Warszawa, ul. Ostrobramska 38 b

Źródło: Sklep Windsurfingowy i Kitesurfingowy SurfShop.pl


Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij