https://www.dikyspray.pl/

https://online-mexos.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2021-05-17 17:50:00

Niespodzianka w Gnieźnie! Daniel Jeleniewski za Vaclawa Milika w drużynie Cellfast Wilki Krosno!

fot. Wilki Krosno
fot. Wilki Krosno
Na ponad godzinę przed rozpoczęciem meczu pomiędzy Aforti Startem Gniezno a Cellfast Wilkami Krosno, drużyna gości podała do informacji, że pod numerem 3. Pojedzie Daniel Jeleniewski.
 
Na oficjalnym koncie facebookowym Cellfast Wilków Krosno pojawiła się informacja, że na miejsce Vaclava Milika wskakuje do składu Daniel Jeleniewski. Jest to dla Polaka drugi mecz w barwach drużyny z Podkarpacia. 
 
Absencja Milika wynika z ostatniego upadku na meczu w Krośnie z łodzkim Orłem, kiedy to w biegu 14. Czech walczył o punkt z Norbertem Kościuchem, jednak na drugim łuku drugiego okrążenia zawodnik beniaminka upadł na tor, co skutkowało wykluczeniem z powtórki. 
 
Vaclav Milik został sprowadzony po pierwszym meczu do Krosna z Falubazu Zielona Góra. Czech  aktualnie ma średnią punktową 1,533. Mecz w Gnieźnie pomiędzy Aforti Startem Gnieno a Cellfast Wilkami Krosno odbędzie się dziś o godzinie 18:00. Transmisję z tego pojedynku przeprowadzi telewizja nsport.
 
Skład Cellfast Wilków Krosno na mecz w Gnieźnie:
 
1. Tobiasz Musielak
2. Mateusz Szczepaniak
3. Daniel Jeleniewski
4. Patryk Wojdyło
5. Andrzej Lebiediew
6. Bartosz Curzytek
7. Aleks Rydlewski

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij