https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2021-05-14 13:02:00

Świetne wieści! Andriej Karpow opuścił szpital

fot. Mateusz Biskup
fot. Mateusz Biskup
Andriej Karpow uległ groźnemu wypadkowi podczas treningu ekipy 7R Stolaro Stali Rzeszów na torze w Grudziądzu. Dziś 34-letni żużlowiec poinformował na swoim facebooku, że opuścił szpital w Bydgoszczy!
 
Andriej Karpow opuścił szpital w Bydgoszczy! 34-latek poinformował o tym na swoim facebooku. - Jest mi niezmiernie miło poinformować, że właśnie opuściłem Bydgoski szpital i wracam do domu - czytamy.
 
34-latek uległ groźnemu wypadkowi 27 kwietnia na treningu 7R Stolaro Stali Rzeszów w Grudziądzu. Ukraiński żużlowie doznał złamania dziewięciu żeber oraz miał przebite płuco. - W ciągu najbliższego tygodnia rozpoczynam proces rehabilitacji, aby jak najszybciej wrócić do pełni sprawności - pisze dalej Karpow.
 
- Chciałbym serdecznie podziękować za bardzo dobrą opiekę wszystkim pracownikom 10. Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką SP ZOZ w Bydgoszczy oraz Regionalny Szpital Specjalistyczny w Grudziądzu. Wielkie podziękowania kieruję również dla Rzeszowskie Towarzystwo Żużlowe,  GKM Grudziądz S.A. oraz do wszystkich przyjaciół i kibiców! Jeszcze raz bardzo Wam wszystkim dziękuję za pomoc i wsparcie - dodaje sympatyczny żużlowiec.
 
Andriej Karpow rozpocznie rehabilitację pod okiem doktora Bartosza Rutowicza w ośrodku rehabilitacyjnym w Krakowie. Będzie tam miał do dyspozycji trzech fizjoterapeutów, ortopedę, trenera przygotowania fizycznego i osteopatę.
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij