https://www.dikyspray.pl/

https://online-mexos.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2021-05-15 11:46:00

Radosław Mroczkowski po porażce z Arką Gdynia: Zabrakło koncentracji w tych pierwszych minutach

fot. Apklan Resovia
fot. Apklan Resovia
Wyjazdowy mecz Apklan Resovii z Arką Gdynia to już historia. Zobaczcie jak podsumował Radosław Mroczkowski, opiekun popularnych "Pasiaków".
 

 Odbierz zakład bez ryzyka 210 PLN ze specjalnym kodem bonusowym! 

 
 
 
-Nie udało nam się dzisiaj wywieźć żadnych punktów, ale uważam, że na początku meczu, zabrakło koncentracji w tych pierwszych minutach. Z minuty na minutę, mój zespół grał w miarę solidnie i tutaj naprawdę po tej straconej bramce, też no ograniczał atuty Arki, ale też staraliśmy się stwarzać sytuację. Chociażby do przerwy ten stały fragment gry, który Maks Hebel wykonywał, to też było blisko wyrównania - powiedział Radosław Mroczkowski po meczu z Arką Gdynia.
 
-Uważam, że cały czas po tej straconej bramce, dążyliśmy do tego żeby tutaj stąd jakieś punkty wywieźć i do końca to ciśnienie w meczu było. Z postawy moich zawodników jestem bardzo zadowolony, mimo że przytrafił nam się na początku taki trochę słabszy moment - dodał trener Apklan Resovii.
 
-Gdzieś tej koncentracji zabrakło przy wprowadzaniu piłki i za to zapłaciliśmy też dużą cenę. Jest to na pewno mecz taki, gdzie jest wiele fragmentów takich pozytywnych. Z postawy wielu zawodników, też młodych którzy wchodzili, jestem zadowolony - zakończył.
 
Pełny zapis pomeczowej konferencji prasowej, jest dostępny poniżej.
 
 

Wyniki meczów 30. kolejki:

 

Tabela Fortuna 1 ligi:

 
Jeżeli ten tekst w jakiś sposób Ci pomógł albo sprawił, że spędziłeś miło czas - lub jeżeli po prostu chcesz wspomóc nasz rozwój, możesz "postawić nam kawę" ;) Wystarczy kilka kliknięć. Dziękujemy!
 
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 8

Rozwiąż działanie =

Doceniam 2021-05-15 12:45:55 12 0

Arka jeszcze rok temu grała w Ekstraklasie a dwa tygodnie temu w finale pucharu Polski. I tak jak powiedział dziś Stanowski na papierze mają najmocniejszy skład w 1 lidze. Także lepiej walczyć jak równy z równym z finalistą pucharu Polski niż być średniakiem 2 ligi panie Icek.

Irek1905 2021-05-15 11:52:24 11 0

Wstydu nie było, lecimy dalej.
Tylko Resovia!

Icek1910 2021-05-15 12:22:28 0 8

No cóż dostaliśmy w pałę, ale nic nie stało. Nie przejmuj się rabinie, bo my jesteśmy przyzwyczajeni do takich wyników i regularnych łomotów w I lidze. W następnych meczach będzie lepiej. Duch kleimana jest zawsze z nami i pomoże nam wygrać ku chwale naszej semickiej ojczyzny. W Tel Awiwie bez zmiany pejsovia pany!

Powyżej 2021-05-15 12:37:27 9 0

Różnica między wami a nami jest taka że my potrafimy mimo porażki docenić zespół. Nie można Resovii zarzucić że nie walczyli. Starali się i chcieli chociaż zremisować. Gdyby nie gapiostwo w pierwszych minutach to przebieg meczu byłby inny. Arka strzeliła i się trochę cofnęła nie mieliśmy przestrzeni do grania i tak to wyglądało do końca meczu.

Doceniam 2021-05-15 12:45:55 12 0

Arka jeszcze rok temu grała w Ekstraklasie a dwa tygodnie temu w finale pucharu Polski. I tak jak powiedział dziś Stanowski na papierze mają najmocniejszy skład w 1 lidze. Także lepiej walczyć jak równy z równym z finalistą pucharu Polski niż być średniakiem 2 ligi panie Icek.

Do icka z wietnamskiej 2021-05-15 13:01:41 7 0

Czy krowy już wydojone że wypowiadasz się o meczu Resovii?
Głupich nie sieją oni się niestety rodzą i ty jesteś tego przykładem.
W Rzeszowie bez zmiany RESOVIA PANY!

pokora pokora pokora 2021-05-15 13:09:39 9 0

Wy (Stal) uwazacie sie za jakis podkarpacki Real Madryt (styl, zachowania, maniery, wypowiedzi), ale przeciez gracie tylko o baraze w 3 lidze polskiej. Co Wy tam bierzecie? ;) Serio. ps. Postawcie na zuzel. 12 tysiecy bedzie na stadionie, slonecznik, program. To jest wasz sport ;)

rodowity Rz 2021-05-15 13:18:48 2 8

A kogo interesuje ten dziwny twór? Po raz kolejny za pieniądze Apklanu próbujecie zainteresować ludzi na sile jakimś dziadowskim zespołem 2 ligi.Trochę ogłady! Rzeszów od pokoleń toSTAL, a o tej metalurgii z wyspianskiego możecie co jedynie jakaś informacje o wyniku, zreszta wiadome jakim przekazać do informacji publicznej.czym tu sie podniecac porazka to porazka

Rodowity? 2021-05-15 13:26:44 10 0

Fiolkowi rodowici rodzeni na Nowym Mieście i bawiący się z kurami na balkonie wyskakują z dumą haha. Do twojej wiadomości Rzeszów nie powstał po 2 wojnie światowej istniał przed nią w Wolnej Polsce, i to jest Nasza tradycja wam nie dana i której wartości nie zrozumiecie

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij