https://online-mexos.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2021-05-14 12:48:00

Aleksandra Dudek przenosi się z San-Pajda Jarosław do MKS-u Kalisz

Aleksandra Dudek trafiła z San-Pajda Jarosław do MKS-u Kalisz. (fot. San-Pajda Jarosław)
Aleksandra Dudek trafiła z San-Pajda Jarosław do MKS-u Kalisz. (fot. San-Pajda Jarosław)
Aleksandra Dudek po znakomitych występach w ostatnich latach w barwach San-Pajda Jarosław zmienia klub. 24-letnia przyjmująca w przyszłym sezonie będzie grać w MKS-ie Kalisz, czyli ekipie grającej w Tauron Lidze.
 
Aleksandra Dudek w przyszłym sezonie będzie grać w MKS-ie Kalisz. 24-letni przyjmującą do zespołu Tauron Ligi trafiła z San-Pajda Jarosław.
 
- Ola mierzy 187 cm wzrostu i dysponuje świetnym zasięgiem w ataku na poziomie 320 cm. Urodziła się 18 stycznia 1997 roku w Lublinie i właśnie w barwach AZS-u Lublin rozpoczynała swoją karierę. Przed sezonem 2018/19 postanowiła udać się na południe dołączając do SAN-Pajdy Jarosław. Tam od początku stała się jedną z liderek ofensywy i wygrywając z drużyną awans do I ligi - czytamy na stronie ekipy z Kalisza.
 
- W dopiero co zakończonym sezonie 2020/21 Ola poprawiła swój wcześniejszy wynik zdobywając 488 punktów, z czego 57 zagrywką i 52 blokiem. Razem z SAN-Pajdą Jarosław zajęła 4 miejsce w rozgrywkach I ligi w półfinale przegrywając z przyszłorocznym beniaminkiem TAURON Ligi – UNI Opole. W składzie na przyszły sezon Ola Dudek dołącza do Sylwii Kucharskiej, Kingi Wysokińskiej i Oriany Miechowicz. Zespołem kolejny sezon z rzędu pokieruje trener Jacek Pasiński - informuje MKS Kalisz.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

Rob 2021-05-14 19:24:20 2 0

Brawo

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij