2021-05-09 11:25:00

Izolator Boguchwała wyrwał remis w starciu z Głogovią Głogów Małopolski

Izolator Boguchwała wyrwał remis w starciu z Głogovią Głogów Małopolski w ramach spotkania 28. kolejki IV ligi podkarpackiej. Podopieczni Bartosza Zołotora po 20. minutach przegrywali już 0-2, lecz zdołali wyrównać, a ozdobą spotkania było trafienie Michała Daniela.

Odbierz zakład bez ryzyka 210 PLN ze specjalnym kodem bonusowym!

Spotkanie fenomenalnie zaczęło się dla zespou Głogovii Głogów Małopolski. Już w 15. minucie spotkania, piłkę do siatki po strzale z granicy pola karnego wpakował Jakub Kądziołka. Cztery minuty później drugi cios zadał Przemysław Pyrdek, który wykorzystał kapitalne zgranie głową przez jednego z kolegów z drużyny i w sutuacji sam na sam z Patrykiem Drzymałą nie pomylił się.

Sytuacja dla gości skomplikowała się pod koniec pierwszej części gry, kiedy to bezmyślnym wejściem w nogi Michała Cacha popisał się Damian Bożek i drużyna z Głogowa kończyć mecz musiała w dziesiątkę, bowiem ujrzał on drugą żółtą kartę, co poskutkowało wyrzuceniem go z boiska. Oznaczało to, że po przerwie na boisku w Boguchwale będzie się jeszcze działo.

Po przerwie Izolator Boguchwała ruszył do ataku. Efekty w postaci bramki przyszły w 67. minucie meczu kiedy to Michał Daniel przyjął piłkę przed polem karnym i posłał ją w samo okienko bramki Piotra Lipki. 120 sekund później na Izo Arenie był już remis, a bramkę efektownym szczupakiem po rzucie rożnym, zdobył Michał Bogacz.

Pomimo prób i gry w przewadze podopieczni Bartosza Zołotara nie zdołali przechylić szali zwycięstwa na swoją korzyść i  musieli jednak cieszyć się z tego punktu. Drużyna Izolatora w przyszłym tygodniu znów zagra na swoim stadionie tym razem rywalem biało- zielonych będzie ekipa JKS Jarosław. Głogovia zaś rywalizować będzie z Karpatami Krosno.

0-1 Jakub Kądziołka (15)
0-2 Przemysław Pyrdek (19)
1-2 Michał Daniel (67)
2-2 Michał Bogacz (69)

Izolator Boguchwała: Drzymała - Cach (46. Penar), Bogacz, Gajdek - Wilk, Edosowman (56. Dobrzański), Buda (69. Łeń), Worosz - Daniel, Dudek, Kowal

Głogovia Głogów Małopolski: Lipka - Kłak, Bożek, Załucki, Kloc - Pałys-Rydzik, Chamera (90. Szyszka), Frankiewicz, Kądziołka (81. Tarała) - Pyrdek (76. Brogowski), Buczek (64. Szymański)