2021-04-28 14:55:00

Bez bramek w Krakowie. Cracovia podzieliła się punktami z Siarką Tarnobrzeg

Emocji i sytuacji było jak na lekarstwo. Cracovia II zremisowała bezbramkowo z Siarką Tarnobrzeg w pierwszym meczu 32. kolejki 3 ligi gr. IV.

Zaraz na początku meczu piłkarze rezerw Cracovii mieli okazję na zdobycie bramki. Jednak strzał z rzutu wolnego został zablokowany przez obrońców Siarki Tarnobrzeg. Później z każdą minutą rosła przewaga zespołu prowadzonego przez Sławomira Majaka, ale nie przekładało się to na sytuacje bramkowe.

Kolejne minuty były bardzo spokojne żeby nie powiedzieć, że w boiska w Rącznej po prostu wiało nudą. Oba zespoły skupiały się na defensywie, było mało sytuacji podbramkowy i mało strzalów. Tym samym po pierwszej części gry mieliśmy bezbramkowy remis.

W drugiej połowie oba zespoły nieco bardziej żywiołowo zaczęły grać. Jednak nadal nie było sytuacji do zdobycia goli ani pod jedną, ani pod drugą bramką. Po godzinie gry sfaulowany tuż przed linią pola karnego Siarki został Patryk Zaucha. Sam poszkodowany uderzył, ale piłka po jego strzale minęła bramkę Macieja Kowala

W kolejnych minutach nieco zwiększyły się emocje w tym meczu. Obie drużyny zaczęły grać ostrzej. Jednak nic z tego nie wynikło. Ostatecznie pierwszy mecz 32. kolejki 3 ligi gr. IV zakończył się remisem 0-0.