2021-04-21 18:09:00

KS Wiązownica odrobił zaległości i wygrał ze Stalą Kraśnik

KS Wiązownica w zaległym meczu pokonał Stal Kraśnik (fot. Patryk Górecki)
Piłkarze KS-u Wiązownica odrabiali dziś ligowe zaległości. Podopieczni Jacka Piszczka zmierzyli się na wyjeździe ze Stalą Kraśnik. Spotkanie zakończyło się wygraną beniaminka.

KS Wiązownica rozegrał dziś zaległy mecz 29. kolejki 3 ligi gr. IV, w którym zmierzył się na wyjeździe ze Stalą Kraśnik. Spotkanie lepiej rozpoczęło się dla podopiecznych Marcina Wróbla, którzy prowadzenie objęli w 25. minucie, a bramkę zdobył Ernest Skrzyński. Beniaminkowi szczęście w pierwszej odsłonie nie dopisywało, bowiem przed przerwą czerwoną kartkę ujrzał Kamil Bentkowski.

Ekipa dowodzona przez Jacka Piszczka nic sobie jednak z tego nie zrobiła i po zmianie stron to "czerwono-biali" zdobywali gole. Podkarpacki zespół do wyrównania doprowadził w 54. minucie, a na listę strzelców wpisał się niezawodny Kacper Rop. Bramka dodała skrzydeł przyjezdnym, którzy 180 sekund później wygrywali 2-1, po trafieniu Arkadiusza Kasi. Stal próbowała jeszcze odwrócić losy meczu, ale wynik nie uległ już zmianie.

1-0 Ernest Skrzyński (25)
1-1 Kacper Rop (54)
1-2 Arkadiusz Kasia (57)