https://www.dikyspray.pl/

https://online-mexos.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2021-04-21 10:46:00

Prezentacja drużyny 7R Stolaro Stal Rzeszów. Będzie transmisja na żywo!

W czwartek 29 kwietnia o godz. 19:30 odbędzi się prezentacja drużyny 7R Stolaro Stali Rzeszów. W czasie jej trwania przedstawione zostaną nowe kevlary oraz odzież klubowa na sezon 2021.
 
W prezentacji 7R Stolaro Stali Rzeszów niestety nie będą mogli wziąć udziału kibice. Jednak mamy dla Was znakomitą informację. Prezentacja będzie transmitowana na żywo na naszym facebooku oraz youtubie. W prezentacji udział wezmą niemal wszyscy zawodnicy. W czasie jej trwania zaprezentowane zostaną m.in. kevary drużyny na sezon 2021.
 
Ze względu na obostrzenia nie będzie możliwości zaproszenia Państwa osobiście na prezentacje, lecz aby umożliwić Państwu uczestnictwo w tym ważnym dla nas wszystkich dniu, relacja na żywo prowadzona będzie we współpracy z PodkarpacieLIVE oraz przez nasze media społecznościowe. Uroczysta Gala odbędzie się w Centrum Kongresowym G2A ARENA w Jasionce.  Rozpoczęcie imprezy zaplanowane jest na godzinę 19:30! Dodatkową atrakcją będzie duet prowadzących wydarzenie. Galę poprowadzą Red. Marek Bluj oraz znany satyryk Marcin Daniec - czytamy w oficjalnym komunikacie klubu.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij