2021-04-18 20:41:23

Trwa dobra passa Wisłoki Dębica. Pewne zwyciestwo z Cracovią II

Wisłoka Dębica (zielone stroje) pokonała Cracovię II 3-1 (fot. Patryk Górecki / archiwum)
Wisłoka Dębica zwyciężyła 3-1 w meczu z rezerwami Cracovii. Był to pojedynek 30. kolejki rozgrywek 3 ligi grupy IV.

Podopieczni Dariusza Kantora przedłużyli dobrych wyników przed własną publicznością. W meczach domowych dębiczanie są niepokonani już od 10 spotkań. Jednocześnie dla biało-zielonych była to trzecia wygrana z rzędu.

Pierwszy gol dla Wisłoki Dębica padł w 24. minucie po rzucie karnym. Pod bramką gości sfaulowany został Patryk Zygmunt, a jedenastkę na gola zamienił Sebastian Fedan. Ten sam zawodnik podwyższył na 2-0 kilka minut później dając Wisłoce dwubramkowe prowadzenie.

Trzeciego gola dla biało-zielonych strzelił w 35. minucie Kamil Rębisz, który popisał się mocnym uderzeniem pod porzeczkę bramki Adama Wilka.

W ciągu kilkudziesięciu sekund gracze Cracovii II odpowiedzieli trafieniem Kacpra Nowickiego i do przerwy było dębiczanie prowadzili dwoma golami.

W drugiej połowie krakowianie mocno starali się, by odrobić straty, ale Wisłoka zagrała bardzo mądrze w defensywie nie dając wbić sobie więcej bramek. Sami też więcej nie strzelili i rozegrane na Euroboisku spotkanie zakończyło się wynikiem 3-1.

1-0 Sebastian Fedan (24-karny)
2-0 Sebastian Fedan (31)
3-0 Kamil Rębisz (35)
3-1 Kacper Nowicki (36)

Wisłoka Dębica: Mrózek - Król, Cabała, Kozłowski, Zygmunt (90+2. Wójcik), Łanucha (90+2. Prokop), Fedan, Rębisz, Sojda (81. Palonek), Siedlik, Kamiński (76. Pawlak).

Cracovia II: Wilk - Jarzynka, Ziemnik, Bracik, Supryn (46. Biernat), Nowicki (46. Bała), Wiśniewski (81. Malisz), Ożóg (46. Bociek), Budziński, Zaucha, Strózik.

Sędziował: Artur Dudek (Kraków).
Żółte kartki: Król, Kozłowski, Zygmunt - Bracik, Biernat, Wiśniewski, Budziński.

Wyniki meczów 30. kolejki:

~anonim 2021-04-18 21:03:56

Coraz lepiej to wygląda ,brawa dla drużyny

Darco 2021-04-18 21:04:53

Do piter 73 Do trójki która tu wymieniłes dodam Mrozek Cabałą Krol Zygmunt Sojda Kaminski Rębisz Kozłowski Brawo Wisłoka !!!!! W koncu doczekalismy sie druzyny z której możemy byc dumni !!!!!

~anonim 2021-04-18 21:13:51

Brawo piłkarze, brawo trenerzy, brawo zarząd!!! Zwłaszcza pierwsza połowa to był majstersztyk, przed sezonem 5 miejsce w tabeli było tylko w sferze marzeń, a przy sprzyjających okolicznościach i wygranej w derbach za tydzień może być Podium, tak drodzy włodarze tego miasta 3 MIEJSCE W TABELI III ligi jest w zasięgu ręki, Klub z najniższym budżetem w lidze, z 50 letnim stadionem o stanie zaplecza nie wspominając, gdzie klub za swoje musi przygotowywać murawę na MIEJSKIM stadionie.panie Szewczyk WSTYD!

qw 2021-04-18 21:17:06

Solidny bramkarz Mrózek, Patryk Zygmunt walczak, i reszta ekipy zasuwają ze hoho

ZzaSiatkowicz 2021-04-18 21:50:06

Zygmunt jak chce to potrafi zrobić akcje do przodu co dzisiaj pokazał. Oby tak dalej. KSW!!!

~anonim 2021-04-18 21:57:24

Moglo byc przynajmniej 5 bramek ale bramkarz gosci pokazal klase w drugiej polowie.To co cieszy to fakt ze po raz kolejny jestesmy lepsi motorycznie i praktycznie kazdy sprint od 60 minuty na nasza korzysc.Ludziska trzeba jak najszybciej myslec o tym aby na obiektach odbyl sie remont albo budowa a dwa boiska treningowe przy okazji.Obrocic euroboisko i zrobic drugie trawiaste tak jak bylo 20 lat temu.Kolejny ladny mecz ktory udowodnil ze zarzad trenerzy i pilkarze tworza zgraną druzyne.

Mlody 2021-04-18 22:19:05

Ilu dzis zagralo w ksw wychowankow ? Pytam bo potrzebuje do statystyki 3 ligi.

Pietro 2021-04-18 22:46:24

16 jełopie wychowanków

Do ,,młody" 2021-04-19 00:32:44

Jak tam remisy Igloopolu w 4 lidze , Wisłoka za tydzień 3 miejsce w tabeli 3 ligi Boli? Ma boleć

toco 2021-04-19 07:42:03

to wkońcu co chcecie?najpierw trybuna,ostatnio nowy stadion...teraz obracanie euroboiska i budowa kolejnego obok.strach pomyślec czego będziecie chcieli za tydzień.podejrzewam że pewnie zdobycie konstantynopola heheh.

!!! 2021-04-19 08:15:47

Wisłoki passa powraca piękne zwycięstwo gdyby było aż 5-1 po pierwszej połowie to by było super ale zamość tak rozgromicie do zera

1919 2021-04-19 10:10:33

Do młody.
Ilu wychowanków miał Igloo jak grał w latach słusznie minionych w III, II i I lidze.
0 bo nowonabyci mieszkańcy osiedla Igloopol nie wiedzieli co to piłka nożna. Znali widły, race, gumofilce i brony.

Kibic 2021-04-19 10:11:33

Dlaczego nigdzie nie pisze że widzów ok. 300

Do toco 2021-04-19 10:28:41

Chcieliśmy trybuny, miasto zrobilo dokumentację na przebudowę całego obiektu, tzn: trybuny z zapleczem, bieżni i jupiterów, przebudowa euroboisk jak i bieżnia jest potrzebna nie tyle klubowi co po prostu miastu i 3 pobliskim szkołom,

Witek O 2021-04-19 14:15:53

Proponuję zrobić film i pokazać nasz budynek klubowy i trybunę dużą z bliska ten złom. Film puścić w sieci, może to nie jest najlepszy pomysł ale jest i będzie to ostateczność, bo stadion ma 50 lat i stan fatalny, a władze miast praktycznie nie robią nić oprócz dokumentacji trybuny którą wymusił klub PiS na spotkaniach rady miejskiej. Można sobie otworzyć jak walczono o dokumentacje na sesji gdzie radni przenieśli część kwoty z dokumentacji budowy ul. Brzegowej na dokumentacje trybuny na parkowej 1. Pamiętny głos radnego Saka na radzie który pytał ,,Jaka trybuna na parkowej? Był chłop zdziwiony i zdenerwowany że mają radni czelność zabierać/przesunąć część kasy na projekt trybuny !!

obserwator 2021-04-19 15:00:05

od tej sadzy to wam mocno poszło w dyńki :) no ale to nic nowego, patola tak ma :) do hejtu start :D buhahahahha

do kibic 2021-04-19 16:57:33

Widzów chyba jednak troszke wiecej niz 300. Co nie zmienia faktu że na lzsie (na meczu z publicznością) i to hitowym nawet tylu nie ma

JanuszKurłą 2021-04-19 20:09:24

Kurła Wisłoka może będzie na pudle kurła

~anonim 2021-04-19 20:23:47

Po co pan Lipczyński na mecz Wisłoki przychodzi jak wcześniej pozuje na turnieju Tuwima to my. Wstydu nie ma? Kto go wpuszcza wogole? Trzeba z tym zrobić porządek. Stał obok nas za bramką i tylko o platformersach mówił. Myślę że wszystko nagrała kamera wihajstera.

Papa deno 2021-04-20 15:21:21

Nie może przyjść na mecz, to że jest aktywny i bywa na różnych imprezach źle ?

do anonim 2021-04-20 15:23:05

Daj spokój z tym lewackim pionkiem. Przecież jemu o to tylko chodzi aby zaistnieć w przestrzeni publicznej. Najlepiej olewać takich ciepłym moczem a dadzą sobie spokój, w kazdym razie na KSie.

do anonim 2021-04-20 15:25:33

ps. zas ustawił się w tym miejscu aby go było widac na zbliżenia foto wideo (co za błazen).