https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2021-04-19 12:23:00

Włodzimierz Gąsior po porażce z Zagłębiem Lubin: Gdybyśmy strzelili bramkę to mecz inaczej by się ułożył

Włodzimierz Gąsior nie zdołał wygrać meczu w debiucie. (fot. Stal Mielec)
Włodzimierz Gąsior nie zdołał wygrać meczu w debiucie. (fot. Stal Mielec)
Gdybyśmy strzelili bramkę to myślę, że byśmy się podnieśli. Tej drużynie potrzebna była bramka i w pierwszej i w drugiej połowie - mówił Włodzimierz Gąsior po porażce PGE FKS Stal Mielec z Zagłębiem Lublin. Gospodarze ulegli w tym meczu 0-2 ekipie z Dolnego Śląska.
 
- Przez cały mecz moi piłkarze byli zaangażowani. Szczególnie do momentu straty bramki. Stwarzaliśmy niezłe sytuacje pod bramką przeciwnika. Gdyby udało nam się strzelić bramkę to prawdopodobnie mecz inaczej by się ułożył. Strzelili nam bramkę po naszym błędzi i trzeba było gonić wynik - powiedział po meczu z Zagłębiem Lubin, Włodzimierz Gąsior.
 
- Nie chciałem robić zmian w przerwie, bo chodziło mi po głowie, żeby wprowadzić kogoś świeżego do lini ataku i zagrać bardziej ofensywnie. Troszeczkę to było zaburzone. Dwójka napastników, która grała czyli Zjawiński i Kolew. Można było dłużej ich trzymać na boisku. Jednak wprowadziłem Mateusza Maka i Prokicia. Liczyłem, że trzech ofensywnych piłkarzy stworzy więcej sytuacji. Niestety tych sytuacji po przerwie było mniej. Gdybyśmy strzelili bramkę to myślę, że byśmy się podnieśli. Tej drużynie potrzebna była bramka i w pierwszej i w drugiej połowie - kontynuuje nowy opiekun PGE FKS Stali Mielec.
 
- Petteri Forsell wszedł w końcowych minutach meczu i uważam, że nic nie zrobił. Niewiele nam pomógł Mak, Prokić probował, ale też niewiele zrobił. Też zadaje sobie pytanie, czy gdyby Forsell grał od pierwszej minuty to może lepiej by się prezentował, a może gorzej? Po kilku dniach treningów wybrałem skład optymalny. Gdybyśmy wcześniej strzelili bramkę to nie musiałbym odpowiadać na to pytanie. To wszystko jest gdybaniem - kontynuuje Gąsior.
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 7

Rozwiąż działanie =

!!! 2021-04-19 13:43:01 3 1

To była jakaś wielka tragedia potrzebujemy przełamania jak Podbeskidzie a tak to się marzymy by się utrzymać ale macie jeszcze ostatnią szansę z Jagą gdy jej nie wykorzystacie spadać do 1 ligi

~anonim 2021-04-19 14:13:54 4 1

I w każdym temacie Polak używa słowa " gdybyśmy".Gdyby babka miała wąsy byłaby dziadkiem

stal 2021-04-19 19:49:59 3 1

za chwile będzie gdybanie ale o tym kogo, zostawić w 1 lidze

~anonim 2021-04-19 21:14:59 2 1

włodek przyniesiesz to szczęśćie czy nie

Mielec 2021-04-20 12:13:26 3 0

Każdy dotychczasowy trener mówił to samo - mimo przegranego meczu każdy był zadowolony.
Ja się pytam z czego ? Z tej żenującej gry ? A może z napastników ?
Każdy popełniał do tej pory te same błędy i zawsze po zmianach było tylko gorzej !!!
Prawda jest taka, że z nie ma zawodników na Ex a ci co są to po paru korektach naddają się co najwyżej na 1 ligę. Ten klub powinien stawiać na młodych, SWOICH zawodników, którzy będą oddawali serce za STAL. Cała ta banda amatorów co się zowią piłkarzami WON

PD 2021-04-20 14:29:20 4 0

GDYBY babcia miała wąsy to by była dziadkiem... KOMPROMITACJA włodarzy z Mielca, którzy zamienili TRENERA z ambicjami na minimalistycznego dziada

~anonim 2021-04-20 18:00:32 4 0

dziadek Gąsior nadaje się do tarcia chrzanu jak cały ten mielec

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij