https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2021-03-22 18:10:00

Kadra WATKEM Korony Rzeszów na rundę jesienną sezonu 2020/21

Tak prezentuje się kadra lidera 4 ligi podkarpackiej na rundę wiosenną (fot. WATKEM Korona Rzeszów)
Tak prezentuje się kadra lidera 4 ligi podkarpackiej na rundę wiosenną (fot. WATKEM Korona Rzeszów)
Zobaczcie jak prezentuje się kadra WATKEM Korony Rzeszów na rundę wiosenną sezonu 2020/21 w grupie mistrzowskiej 4 ligi podkarpackiej. Podopieczni Grzegorza Opalińskiego będą chcieli realnie powaczyć o awans do 3 ligi gr. IV.
 
Piłkarska wiosna w 4 lidze podkarpackiej miejmy nadzieję rozpocznie sie już niedługo. Wiele zespołów jeszcze kompletuje kadry, jednak są drużyny, które karty już odkryły. W tym gronie jest WATKEM Korona Rzeszów, która wiosną z pewnością będzie chciała realnie się włączyć do walki o awans do 3 ligi gr. IV. Jakie zaszły zmiany w ekipie z Załęża?
 
Zimowy okres przygotowawczy ekipy dowodzonej przez Grzegorza Opalińskiego już się zakończył i ta z niecierpliwością wyczekuje inauguracji rundy wiosennej. Oprócz sparigów, były także wzmocnienia. Do zespołu dołączyli Mateusz Kantor i Damian Szary z Apklan Resovii, Kamil Halat z Siarki Tarnobrzeg oraz Łukasz Dudzik z Wierchów Rabka Zdrój.
 
To jednak nie koniec ruchów w szeregach lidera 4 ligi podkarpackiej. Najważniejszym z pewnością jest przyjście Grzegorza Opalińskiego, który jesienią prowadził Siarkę Tarnobrzeg. Ponadto z wypożyczeń wrócili Rafał Bober oraz Patrycjan Tłuczek, którzy w minionej rundzie grali w Strumyku Malawa. Jak to jednak między rundami bywa, drużyna nie ustrzegła się także ubytków.
 
Przy hrabiego Alfreda Potockiego 9 wiosną nie będą występować Paweł Dziedzic, Mateusz Wawrylak, Bartosz Walków oraz Bartłomiej Buczek. Gdzie zagrają wiosną? Dziedzic wzmocnił Sokoła Kamień, a Wawrylak dołączył do Alitu Ożarów. Walków reprezentuje barwy Pogoni Leżajsk, a Buczek został nowym zawodnikiem Głogovii Głogow Małopolski.
 
Kadra Watkem Korony Rzeszów na rundę wiosenną sezonu 2020/21:
 
Bramkarze: Bartłomiej Janik, Paweł Pawlus
 
Obrońcy: Mateusz Kantor, Szymon Kardyś, Sebastian Kocój, Jakub Konefał, Nikodem Kot, Mateusz Padiasek, Sergii Syvyi, Rafał Zaborowski, Kacper Bąk
 
Pomocnicy: Damian Karwacki, Maciej Maślany, Dawid Przybyło, Jaromir Skiba, Adrian Sitek, Kamil Halat, Rafał Bober, Łukasz Dudzik, Damian Szary, Kamil Borowiec
 
Napastnicy: Mateusz Jędryas, Szymon Mazur, Paweł Piątek, Patrycjan Tłuczek
 
Sztab szkoleniowy: Grzegorz Opaliński (trener), Tomasz Zieliński (asystent), Piotr Kmiotek (fizjoterapeuta)
 
 
Ruchy kadrowe WATKEM Korony Rzeszów (Zima 2021):
 
Przyszli: Mateusz Kantor (Apklan Resovia), Grzegorz Opaliński (Siarka Tarnobrzeg), Rafał Bober, Patryk Tłuczek (obaj Strumyk Malawa), Kamil Halat (Siarka Tarnobrzeg), Łukasz Dudzik (Wierchy Rabka Zdrój), Damian Szary (Resovia)
 
Odeszli: Paweł Dziedzic (Sokół Kamień), Mateusz Wawrylak (Alit Ożarów), Bartosz Walków (Pogoń Leżajsk), Bartłomiej Buczek (Głogovia Głogów Małopolski)

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 5

Rozwiąż działanie =

Siarkowiec 2021-03-22 22:08:54 8 4

Halat to jest to wzocnienie ?haha

Siarkowiec 2021-03-22 22:08:54 8 4

Halat to jest to wzocnienie ?haha

~anonim 2021-03-23 00:26:45 6 3

Ta liga to mega wyzwanie dla drużyn które chcą awansu do 3 ligi !! . Jak dobrze że mój klub nie musi grać o awans w tym kotle, Izolacja i Korona , Krosno najwięksi faworyci ligi 4

Ciekaw 2021-03-24 08:45:18 0 0

A jakiś wychowanek Korony tu jest czy tylko nakupna zbieranina za kasę?

Macie Twittera? 2021-03-24 09:47:38 2 0

Warto zalozyc i promowac Klub w necie . Twitter to podstawa, dzieki temu dostaniecie wiecej kasy od sponsorow.

1905 2021-03-26 08:39:43 0 2

ZAŁĘŻE ZAWSZE Z RESOVIĄ

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij