https://stalrzeszow.pl/stal-rzeszow-rakow-czestochowa-w-i-rundzie-fortuna-pucharu-polski/


2021-03-19 20:47:00

Arkadiusz Leszczyński został wypożyczony do Hutnika Kraków

Hutnik Kraków wypożyczył Arkadiusza Leszczyńskiego (fot. Radosław Kuśmierz)
Hutnik Kraków wypożyczył Arkadiusza Leszczyńskiego (fot. Radosław Kuśmierz)
Drugoligowy Hutnik Kraków wobec kontuzji Dawida Smuga, postanowił wypożyczyć bramkarza. Do ekipy dowodzonej przez Szymona Szydełko dołączył Arkadiusz Leszczyński.
 
Arkadiusz Leszczyński na zasadzie wypożyczenia trafił do drgoligowego Hutnika Kraków, gdzie będzie występował do końca sezonu. 21-latek na Suche Stawy trafił z Podbeskidzia Bielsko-Biała. W jego barwach nie rozegrał żadnego meczu w PKO Ekstraklasie. Pierwszym klubem bramkarza był Progres Kraków, a do zespołu "Górali" przeszedł z ekipy z Nowej Huty przed rundą wiosenną sezonu 2017/18.
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 3

Rozwiąż działanie =

~anonim 2021-03-19 21:03:24 1 7

Czytam tytuł : Hutnik ma nowego ... juz myślałem nowego trenera, a tu bramkarza.
Jak myślicie : ile Brodacz Wiking bedzie jeszcze tam trenerem ?

~anonim 2021-03-19 21:23:46 3 6

Ja mysle ze Szydełko jest takim bajkopisarzem ze będzie tam az do ostatniego meczu czyli do spadku a później w 3 lidze będzie chciał przeprosić za spadek i zostanie na kilka tygodni :):) hahahahhahahaTaki ma styl.

~anonim 2021-03-23 14:20:11 1 0

Ludzie wy jesteście śmieszni, Szydełko przychodzi do klubu który jest w kompletnej rozsypce i nagle zespół zaczyna jakoś wyglądać. Pozostawiacie wrażenie jakbyście mieli problem z głową

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij