https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2021-03-19 17:50:00

Czy PGE Stal Mielec pójdzie za ciosem? W niedzielę mecz z Wisłą Kraków

PGE Stal Mielec (białe stroje) w niedzielę zagra z Wisłą Kraków (fot. Radosław Kuśmierz)
PGE Stal Mielec (białe stroje) w niedzielę zagra z Wisłą Kraków (fot. Radosław Kuśmierz)
Już dziś rozpocznie 22. kolejka PKO Ekstraklasy. PGE Stal Mielec swój mecz rozegra natomiast w niedzielę, a jej rywalem będzie Wisła Kraków. Czy podopieczni Leszka Ojrzyńskiego pójdą za ciosem?
 
Humory w PGE Stali Mielec są w końcu bardzo dobre. W poniedziałek, ekipa dowodzona przez Leszka Ojrzyńskiego, wygrała z Podbeskidziem Bielsko-Biała w meczu o życie, choć do przerwy przegrywała po bramce Kamila Bilińskiego. Beniaminek PKO Ekstraklasy zdołał odwrócić losy meczu i wygrać go 2-1. Najpierw wyrównał Krystian Getinger, a następnie zwycięstwo zapewnił Marcin Flis.
 
Opiekun "biało-niebieskich" na konferencji prasowej był bardzo zadowolony ze swoich piłkarzy. Sytuacja trochę się poprawiła, bowiem podopieczni Leszka Ojrzynskiego opuścili ostatnie miejsce. Mielczanie z pewnością jednak nie zamierzają na tym poprzestawać i w meczu z Wisłą Kraków celują w komplet oczek. Zadanie nie będzie jednak należało do najłatwiejszych.
 
"Biała Gwiazda" jest mocno podrażniona po porażce z Lechią Gdańsk, wobec czego z pewnością będzie chciała się odkuć. Stal z pewnością mile nie wspomina ostatniej potyczki z Wisłą. Ta zakończyła się bolesną porażką aż 6-0, a spotkanie zostało rozegrane w 6. kolejce PKO Ekstraklasy. Wtedy dublet ustrzelił Yaw Yeboah, a ponadto do siatki trafiali Michal Frydrych, Felicio Brown Forbes, Chuca oraz Patryk Plewka.
 
Mecz zostanie rozegrany na Stadionie Miejskim im. Henryka Reymana, który mieści się przy ulicy Reymonta 22. Arbitrem desygnowanym na ten mecz jest Paweł Raczkowski z Warszawy, który w trwających rozgrywkach "gwizdał" głownie w PKO Ekstraklasie, a ponadto na swoim koncie ma także spotkania w Lidze Europy i Fortuna Pucharze Polski. Poniżej prezentujemy przewidywany skład Stali na to spotkanie.
 
PGE Stal Mielec: Rafał Strączek - Albin Granlund, Jonathan de Amo, Bożidar Czorbadżijski, Marcin Flis, Krystian Getinger - Maciej Domański, Mateusz Matras, Petteri Forsell, Aleksandar Kolew, Andreja Prokić

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

1957 2021-03-20 07:27:53 1 1

Zapamiętajcie że tu czyli w Cmolasie liczy się tylko Aplikacja ResoFia. I tylko nasza duma Aplikacja dziś wygra nam na cymbałkach wspaniałą melodyjne a my będziemy tańcować ze Stało Melec. Tylko Stał i Aplikacja i love cmolas

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij