https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2021-03-19 13:48:00

Motor Lublin na kwarantannie. Ich dwa najbliższe mecze będą przełożone?

W Motorze Lublin jest dziesięć potwierdzonych przypadków zarażenia SARS CoV-2. Najprawdopodobniej mecze ze Skrą Częstochowa oraz Garbarnią Kraków będą przełożone.
 
W najbliższą niedzielę Motor Lublin miał zagrać ze Skrą Częstochowa mecz w ramach 23. kolejki eWinner 2 ligi. Jednak spotkanie to będzie przełożone, bo sztab szkoleniowy oraz zawodnicy pierwszej drużyny Motoru zostali skierowani na kwarantannę. W ekipie "żółto-biało-niebieskich" wykryto aż dziesięć przypadków zakażenia wirusem SARS CoV-2.
 
- Motor Lublin S.A. informuje, że w związku z dziesięcioma potwierdzonymi przypadkami zakażenia SARS CoV- 2, sztab szkoleniowy oraz zawodnicy pierwszej drużyny Motoru zostali skierowani na kwarantannę. Państwowy Powiatowy Inspektorat Sanitarny w Lublinie nałożył obowiązkową kwarantannę do dnia 27 marca 2021 r. Informacja ta została przekazana do Departamentu Rozgrywek Krajowych PZPN. O kolejnych decyzjach będziemy informowali - czytamy na oficjalnej stronie Motoru Lublin.
 
W związku z tym najprawdopodobniej mecz z Garbarnią Kraków, który jest zaplanowany na 27 marca również będzie przełożony.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij