https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2021-03-15 13:03:00

Klasa O Dębica: Lider pokonał Victorię Ocieka, Stal III Mielec rozbiła Kolorado [Podsumowanie 18. kolejki]

Sprawdzamy co tam słychać w dębickiej okręgówce. Czarni Trześń nie dali plamy i zgodnie z planem pokonali Victorię Ocieka. Postrzelał natomiast trzeci zespół Stali Mielec, który rozbił na wyjeździe Kolorado Wola Chorzelowska.
 
Czarni Trześń zgodnie z planem pokonali Victorię Ocieka, choć łatwo i przyjemnie nie było. Lider dębickiej okręgówki, prowadzenie objął w 7. minucie, za sprawą Kamila Szymańskiego. Pięć minut później nastąpiło wyrównanie, a bramkarza ekipy z Trześni pokonał Dominik Kobos. Mecz zrobił się wyrównany, a Victoria za wszelką cenę chciała sprawić niespodziankę. To jednak się nie udało, bowiem w końcówce, gola na 2-1 zdobył Marek Wójciak.
 
 
1-0 Kamil Szymański (7)
1-1 Dominik Kobos (12)
2-1 Marek Wójciak (83)
 
Zdrowo postrzelał w niedzielę trzeci zespół Stali Mielec, który ograł na wyjeździe Kolorado Wola Chorzelowska aż 7-0. Hat-tricka ustrzelił Adam Kramarz, a dublet natomiast powędrował na konto Bartosza Bajorka. Ponadto po bramce zdobyli także Jakub Strycharz oraz Krystian Kardyś. Na piątkę zagrał Płomień Zagorzyce, który pokonał 5-1 Kamieniarza Golemki.
 
Po dwa gole dla ekipy z Zagorzyc zdobyli Paweł Chudyba oraz Maciej Broda, a ponadto do siatki trafił Mateusz Wszołek. Honorowe trafienie dla Kamieniarza padło łupem Marcina Juszkiewicza. Zwycięstwa w minionej kolejce zanotowały też Czarnovia Czarna oraz Victoria Czermin. Ekipa z Czarnej skromnie pokonała Sokis Chorzelów, zaś Victoria okazała się lepsza od Chemika Pustków.
 
Co jeszcze się działo w dębickiej okręgówce? Komplet oczek znalazł się na koncie Atutu Podborze, który zwyciężył z LKS-em Wiewiórka. LKS Głowaczowa skromnie pokonał Smoczankę Mielec, a Piast Wolica Piaskowa ograł na wyjeździe Koronę Majdan Królewski. Radomyślanka Radomyśl Wielki wygrała z Olchovią Olchowa 3-0.
 

Wyniki meczów 18. kolejki:
 

Tabela klasy O Dębica:
 


Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij