2021-03-13 19:53:00

Siarka Tarnobrzeg nie utrzymała prowadzenia. Podział punktów z Podhalem Nowy Targ

Siarka Tarnobrzeg zremisowała z Podhalem Nowy Targ. (fot. Marek Jedynak)
Siarka Tarnobrzeg zremisowała z Podhalem Nowy Targ 1-1. Piłkarze Sławomira Majaka prowadzili, ale nie zdołali utrzymać prowadzenia.

Do przerwy w meczu pomiędzy Podhalem Nowy Targ a Siarką Tarnobrzeg nie padły żadne bramki. Natomiast siedem minut po zmianie stron drużynie prowadzonej przez Sławomira Majaka prowadzenie dał Paweł Szołtys.

Radość "Siarkowców" trwała zaledwie osiem minut. W 65. minucie do wyrównania doprowadził Michał Grunt. Więcej goli nie padło i mecz w Nowym Targu zakończył się remisem 1-1. Tym samym drużyna z Tarnobrzega utrzymała dwupunktową przewagę nad "Szarotkami" w tabeli 3 ligi gr. IV.