2021-02-27 20:10:00

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski pokonało Texom Sokół Sieniawa

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski pokonało Sokół Sieniawa 1-0. (fot. archiwum)
Piłkarze KSZO Ostrowiec Świętokrzyski pokonali Texom Sokół Sieniawa 1-0. Strzelcem jedynej bramki w tym meczu był Szymon Stanisławski.

Gospodarze tuż po upływie kwadransa gry wyszli na prowadzenie. Bramkę dla KSZO Ostrowiec Świętokrzyski zdobył Szymon Stanisławski. W kolejnych minutach piłkarze Texom Sokoła Sieniawa mieli kilka okazji do wyrównania stanu gry, jednak nie byli tego dnia dostatecznie skuteczni i więcej bramek w pierwszej połowie już nie padło.

Po zmianie stron piłkarze Ryszarda Kuźmy mieli ogromną przewagę i stwarzali kolejne okazje. Jednak podobnie jak w pierwszej części gry piłka nie mogła trafić do siatki rywala. Gospodarze ograniczyli się do obrony wyniku i gry z kontrataku.

W końcówce gospodarze musieli grać w dziesiątkę, bowiem czerwoną kartką w konsekwencji dwóch żółtych ukarany został Konrad Zaklika. Na nic to się jednak nie zdało dla piłkarzy z Podkarpacia. Wynik meczu już się nie zmienił i KSZO niespodziewanie wygrało 1-0 z wiceliderem tabeli 3 ligi gr. IV.

1-0 Szymon Stanisławski (16)