https://www.dikyspray.pl/

https://online-mexos.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2021-02-18 16:59:00

Sześciu graczy opuszcza Głogovię Głogów Małopolski!

Głogovia Głogów Małopolski jest bardzo aktywna w zimowym okienku transferowym. (fot. Kuba Noworól)
Głogovia Głogów Małopolski jest bardzo aktywna w zimowym okienku transferowym. (fot. Kuba Noworól)
Głogovia Głogów Małopolski poinformowała, że sześciu graczy opuszcza szeregi czwartoligowca. Są to Jakub Delekta, Piotr Codello, Maciej Hajkowicz, Eryk Sarzyński, Arnold Dudek oraz Wiesław Kozubek.
 
Sporą aktywność na rynku transferowym wykazuje Głogovia Głogów Małopolski. Czwartoligowiec ogłosił, że sześciu graczy opuszcza szeregi drużyny prowadzonej przez Adama Wałczyka. Są to Jakub Delekta, Piotr Codello, Maciej Hajkowicz, Eryk Sarzyński, Arnold Dudek oraz Wiesław Kozubek.
 
Wszyscy znaleźli już nowe zespoły. Jedynie Delekta zostaje na poziomie 4 ligi podkarpackiej. 21-latek ma pomóc Błękitnym Ropczyce w walce o utrzymanie na tym poziomie rozgrywkowym. Pozostali rundę wiosenną spędzą w klasie okręgowej. Codello i Hajkowicz wzmocnili Wisłok Czarna, Sarzyński karierę będzie kontynuował w Unii Nowa Sarzyna. Arnold Dudek będzie strzegł bramki Klimontowianki Klimontów, natomiast Wiesław Kozubek ma pomóc Stali SPEC Łańcut w walce o awans do 4 ligi.
 
Wiemy, że do Głogovii dołączyło już czterech nowych graczy. Są to to Bartłomiej Buczek, Rafał Leja, Mateusz Załucki oraz Aleksy Skoczylas. Ponadto od dłużeszego czasu testowany jest obrońca, czyli Gracjan Kloc z Sokoła Sieniawa.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 2

Rozwiąż działanie =

~anonim 2021-02-18 21:15:09 5 0

7 będzie walczyk

~anonim 2021-02-18 21:15:09 5 0

7 będzie walczyk

Oj 2021-02-19 03:02:28 0 0

Ktoś w Łańcucie ma portfel nadmuchany- patrząc po transferach.

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij