https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2021-02-06 20:04:00

Jakub Szafar zostanie wypożyczony do Wisłoka Wiśniowa

Jakub Szafar (na zdjęciu, przy piłce) zostanie wypożyczony do Wisłoka Wiśniowa (fot. Radosław Kuśmierz)
Jakub Szafar (na zdjęciu, przy piłce) zostanie wypożyczony do Wisłoka Wiśniowa (fot. Radosław Kuśmierz)
Jakub Szafar zostanie wypożyczony do czwartoligowego Wisłoka Wiśniowa. 20-letni pomocnik jesienią był zawodnikiem KS-u Wiązownica, beniaminka 3 ligi gr. IV.
 
Jakub Szafar w rundzie wiosennej będzie występował w czwartoligowym Wisłoku Wiśniowa, do którego zostanie wypożyczony. 20-letni pomocnik ostatnio był zawodnikiem KS-u Wiązownica, w którego barwach rozegrał jesienią 15 spotkań ligowych. Piłkarz pierwsze kroki stawiał w Stali Rzeszów, a ponadto grał także w Apklan Resovii.
 
To nie koniec ruchów kadrowych w ekipie beniaminka z Wiązownicy. Dziś klub potwierdził pozyskanie Wojciecha Trochima o czym pisaliśmy TU. Drużynę ostatnio opuścił Valerij Sokolenko, a ponadto wiosną w zespole nie będzie występował Sebastian Dziedzic. Wypożyczeni zostaną także Jakub Bałanda do KS-u Szówsko oraz Konrad Buć do SPEC Stali Łańcut.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

Kibic 2021-02-07 12:57:53 1 0

No fajnie witamy w wisniowej

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij