2021-02-06 19:25:00

Koszykówka. Miasto Szkła Krosno musiało uznać wyższość TBS Śląska II Wrocław

Miasto Szkła Krosno przegrało z TBS Śląskiem II Wrocław 75-85. (fot. Dariusz Błażejewski)
Koszykarze Miasta Szkła Krosno przegrali na wyjeździe z TBS Śląskiem II Wrocław 75-85 w meczu 22. kolejki Suzuki 1 ligi.

Miasto Szkła Krosno przegrało ważny mecz z TBS Śląskiem II Wrocław 75-85. Gospodarze wygrali pierwszą kwartę 23-15 i od tej pory kontrolowali przebieg wydarzeń na parkiecie. W drugiej odsłonie meczu o trzy punky byli lepsi koszykarze Marcina Radomskiego i to zwiastowało ciekawą drugą część gry.

Jednak po zmianie stron lepiej prezentowali się koszykarze rezerw Śląska Wrocław i powiększyli przewagę nad "Szklanym Teamem". W ostaniej kwarcie krośnianie zniwelowali część strat, ale ostatecznie dwa punkty zostały we Wrocławiu. Tym samym koszykarze Śląska II włączają się do walki o fazę play-off. Obie ekipy mają tyle samo punktów i walka o 8. miejsce w tabeli Suzuki 1 ligi będzie bardzo emocjonująca.

TBS Śląsk II Wrocław - Miasto Szkła Krosno 85:75 (23-15, 18-21, 29-18, 15-21)