https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2021-01-16 18:56:00

Hit transferowy na szczycie rzeszowskiej okręgówki! Kamil Drob w Strugu SZiK Tyczyn

Kamil Drob został nowym zawodnikiem Strugu SZiK Tyczyn (fot. Strug SZiK Tyczyn)
Kamil Drob został nowym zawodnikiem Strugu SZiK Tyczyn (fot. Strug SZiK Tyczyn)
Strug Tyczyn odpalił bombę transferową. Do lidera rzeszowskiej okręgówki dołączył Kamil Drob, który ostatnio grał w SPEC Stali Łańcut, której był grającym trenerem i kluczowym zawodnikiem.
 
Kamil Drob został nowym zawodnikiem Strugu Tyczyn, lidera rzeszowskiej okręgówki. 35-letni pomocnik ostatnio był grającym trenerem SPEC Stali Łańcut, która minioną rundę zakonczyła na drugim miejscu w tabeli. Granatowo-czarni tym samym odpalili bombę transferową na szczycie klasy O Rzeszów. Piłkarz do ekipy z Tyczyna wraca po dwóch latach.
 
Doświadczony pomocnik urodzony we Włodawie, jest wychowankiem Chełmianki Chełm, w której występował do końca sezonu 2011/12. Kolejnym klubem w jego karierze był Piast Tuczempy, gdzie trafił przed rundą jesienną sezonu 2012/13. Ponadto grał także w Crasnovii Krasne, Iskrze Zgłobień oraz Zorzy Zarzecze.
 

BUM BUM BUM Tego zawodnika nie trzeba specjalnie przedstawiać Po dwóch latach do Strugu wraca KAMIL DROB...

Opublikowany przez Strug SZiK Tyczyn Sobota, 16 stycznia 2021

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij