2020-12-20 12:12:51

Podsumowanie rundy jesiennej sezonu 2020/2021 w wykonaniu Siarki Tarnobrzeg

fot. Radosław Kuśmierz
fot. Radosław Kuśmierz
Podkarpacki trzecioligowiec na pewno nie tak wyobrażał sobie drugi z rzędu sezon w niższej niż dotychczas klasie rozgrywkowej. Na aktualny sezon miał przypadać deklarowany awans Siarki Tarnobrzeg, a po rundzie jesiennej tarnobrzeżanie są daleko poza ligowym podium i już z nowym trenerem.
 
Tarnobrzeska Siarka w 20 rozegranych kolejkach zdobyła 31 punktów: wygrywając 9 spotkań, 4 razy remisując i 7 razy schodząc z boiska pokonanym. Dało to tarnobrzeżanom 8. miejsce w trzecioligowej tabeli. Kibice wraz z zarządem klubu, nie tego jednak oczekiwali. Aktualny sezon miał być przełomowy dla Siarki i oznaczać powrót do 2 ligi. Po rundzie jesiennej nic jednak na to nie wskazuje, a cel Siarki uszczuplił się jedynie do ligowego podium na koniec rozgrywek w 2021 roku. - Runda bardzo chimeryczna, na ocenie (szkoleniowca Grzegorza Opalińskiego - przyp. red.) zaważył całokształt współpracy. Wiadomo, była ta wyrwa związana z pandemią, ale wzięliśmy pod uwagę rundę wiosenną tamtego sezonu i minioną już jesienną. Pomimo tego, że trener Opaliński dysponuje ciekawym warsztatem z bardzo dobrą organizacją to niestety coś nie do końca funcjonowało. Podjęliśmy decyzję, że współpracy z nim już nie będziemy kontynuować [...] - powiedział Dariusz Dziedzic, prezes Siarki Tarnobrzeg (za ITV Wisła).
 
Grzegorza Opalińskiego na ławce trenerskej w Siarce Tarnobrzeg zastąpił w zimowej przerwie Sławomir Majak, były reprezentant Polski.
 

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij