https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-12-17 19:54:00

Aleksandar Kolev wróci do PGE Stali Mielec?

Czyżby szykował się powrót Bułgara do PGE Stali Mielec? (fot.archiwum)
Czyżby szykował się powrót Bułgara do PGE Stali Mielec? (fot.archiwum)
Aleksandar Kolew ponownie może zagrać przy Solskiego 1. Jak informuje portal nowiny24.pl, prócz Bulgara do gry w PGE Stali Mielec przymierzany jest jeszcze zawodnik z Białorusi.
 
Aleksandar Kolew może wrócić do PGE Stali Mielec, w której to występował wiosną sezonu 2016/16, gdy biało-niebiescy rywalizowali w Nice 1 lidze. O tym, że bułgarski pomocnik może wrócić na Solskiego 1, poinformował portal gol24.pl. Ponadto do gry w barwach beniaminka PKO Ekstraklasy przymierzany jest także Denis Laptev, białoruski napastnik.
 
28-letni Bułgar z belgijskim paszportem ostatnio występował w ekipie Kaysar Kyzylorda w Kazachstanie. Zawodnik wiosną 2017 roku występował w drużynie z Mielca, z której następnie trafił do Sandecji Nowy Sącz. Ponadto grał także w Arce Gdynia i Rakowie Częstochowa. Na boiskach piłkarskiej elity pomocnik zanotował w sumie 50 występów i zdobył 8 bramek.
 
Denis Laptev natomiast ostatnio występował w białoruskiej ekstraklasie, w barwach Dynama Brześć, dla którego zdobył 11 bramek w 26 meczach. Ponadto zanotował 8 asyst. Jak informuje Przemysław Michalak z Weszło, powołując się na białoruskie media, snajper ma przejść do Ruchu Brześć, a następnie zostać wypożyczony do ekipy z Mielca.
 
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij