https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-12-08 09:25:00

Leszek Ojrzyński: Byliśmy zdecydowanie słabszą drużyną, gospodarze robili z nami co chcieli

PGE FKS Stal Mielec przegrała 0-2 z Pogonią Szczecin. Jednak wynik i tak był lepszy niż gra podkarpackiego zespołu. Zobaczcie jak tę porażkę skomentował Leszek Ojrzyński.
 
- Gratulacje dla gospodarzy, zagrali bardzo dobre zawody. Tak na dobrą sprawę w pierwszej połowie zdobyli tylko jedną bramkę, a mogli zdobyć ich o wiele więcej. My bylismy dla nich tłem. Wyglądaliśmy jakbyśmy wyszli od razu z autokaru i nie wiedzieli o co chodzi w tej grze. Tak niestety to wyglądało. Łudziłem się, że tej bramki nie stracimy i w przerwie skorygujemy pewne rzeczy. Jednak bramkę straciliśmy pod koniec pierwszej połowy - powiedział Leszek Ojrzyński po meczu z Pogonią Szczecin.
 
- W przerwie powiedzieliśmy sobie, że możemy odmienić losy tego meczu. Wszyscy, którzy zagrali w pierwszej połowie dostaną szansę kontynuować grę. Szkoda, bo druga połowa lepiej wygladała. Mieliśmy więcej agresji czy swobody w rozegraniu piłki. Na początku drugiej połowy popełniliśmy faul, był rzut karny i 0-2. Szkoda, bo w druga część gry była lepsza w naszym wykonaniu. Musimy przyjąć tę porażkę, czeka nas długa podróż powrotna w nienajlepszych nastrojach. Byliśmy zdecydowanie słabszą drużyną, gospodarze robili z nami co chcieli - zakończył opiekun PGE FKS Stali Mielec.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij