2012-04-15 14:30:44

Izolator wygrał ze Strumykiem Malawa

Dwa gole Konrada Cuprysia przesądziły o kolejnym ligowm zwycięstwie Izolatora. Piłkarze z Boguchwały pokonali na wyjeździe ekipę Strumyka Malawa 2-0.

Mecz odbył się na stadionie Crasnovii Krasne, gdzie do końca sezonu swoje mecze rozgrywać będzie Strumyk Malawa.

Pierwszy gol padł dopiero w 66. minucie spotkania. Rzut karny na bramkę zamienił Konrad Cupryś.

Ten sam zawodnik przypieczętował trzecie z rzędu zwycięstwo Izolatora Boguchwała niespełna 20 minut później po raz drugi trafiając do bramki Strumyka.

Strumyk: Zieliński - Cieślik (63. Bieda), Gaca, Skała, Gil - Siciarz (85. Łysek), Brudek (77. Brusik), Antkiewicz (67. Pruś), Grad - Wójtowicz, Szymański

Izolator: Pawlus - Kopiec, Czopko, Szpond, Guzior - Karwat (82. Cioch), Cupryś (87. Więcek), Rogala, Domin - Tyburczy (58. Adamczyk), Porada (85. A. Burak).

Sędziował: Arkadiusz Łaszkiewicz z Zamościa). Żółte kartki: Wójtowicz, Szymański - Rogala, Tyburczy, A. Burak. Widzów: 300

STRUMYK MALAWA - IZOLATORA BOGUCHWAŁA 0-2 (0-0)
Bramki: Cupryś 2 (66, 84)

źródło: własne