http://sms.mielec.pl/2021/02/22/nabor-20212022/

2020-10-17 17:10:01

Stal II Mielec - Sokół Nisko. Mielczanie przełamali się w drugiej połowie i wygrali

Rezerwy Stali Mielec kontrolowały grę, jednak to rywal punktował gospodarzy kontrami. Przełamanie drużynie Sebastiana Bajorka nadeszło w drugiej połowie i pozwoliło na zgarnięcie trzech punktów! Sokół nie zdołał już wyrównać stanu gry.
 
Sokół Nisko jako pierwszy trafił do siatki rywala za sprawą Patryka Tura w 27 minucie spotkania. Mielczanie przełamali defensywną grę niżańskich piłkarzy dopiero w drugiej połowie. Na listę strzelców wpisali się Wojciech Lisowski (47', 59') i Aleksander Szumilas (87'). Gospodarze zagrali lepiej w drugiej połowie bo mimo wyrównującej bramki Sokoła zdobytej za sprawą skutecznego Tura (63') (2:2) zdołali wygrać tą rywalizję. -  Z przebiegu całego meczu to my kontrolowaliśmy grę. Przydażyły nam się dwa błędy w defensywie, rywal je wykorzystał a także  umiejętnie się bronił. W drugiej części spotkania przełamaliśmy się w ataku i mimo ponownej straty bramki konsekwentnie dążyliśmy do powiększenia dorobku bramkowego. Obydwa zespoły włożyły sporo sił w tą rywalizację - powiedział nam po meczu Sebastian Bajorek, trener rezerw Stali Mielec.
 
 
 
 
 
Bramki:
0:1 Patryk Tur (27)
1:1 Wojciech Lisowski (55)
2:1 Wojciech Lisowski (57)
2:2 Patryk Tur (65)
3:2 Aleksander Szumilas (89)

 

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij