2020-10-17 17:10:01

Stal II Mielec - Sokół Nisko. Mielczanie przełamali się w drugiej połowie i wygrali

Rezerwy Stali Mielec (fot. PGE Stal Mielec)
Rezerwy Stali Mielec (fot. PGE Stal Mielec)
Rezerwy Stali Mielec kontrolowały grę, jednak to rywal punktował gospodarzy kontrami. Przełamanie drużynie Sebastiana Bajorka nadeszło w drugiej połowie i pozwoliło na zgarnięcie trzech punktów! Sokół nie zdołał już wyrównać stanu gry.
 
Sokół Nisko jako pierwszy trafił do siatki rywala za sprawą Patryka Tura w 27 minucie spotkania. Mielczanie przełamali defensywną grę niżańskich piłkarzy dopiero w drugiej połowie. Na listę strzelców wpisali się Wojciech Lisowski (47', 59') i Aleksander Szumilas (87'). Gospodarze zagrali lepiej w drugiej połowie bo mimo wyrównującej bramki Sokoła zdobytej za sprawą skutecznego Tura (63') (2:2) zdołali wygrać tą rywalizję. -  Z przebiegu całego meczu to my kontrolowaliśmy grę. Przydażyły nam się dwa błędy w defensywie, rywal je wykorzystał a także  umiejętnie się bronił. W drugiej części spotkania przełamaliśmy się w ataku i mimo ponownej straty bramki konsekwentnie dążyliśmy do powiększenia dorobku bramkowego. Obydwa zespoły włożyły sporo sił w tą rywalizację - powiedział nam po meczu Sebastian Bajorek, trener rezerw Stali Mielec.
 
 
 
 
 
Bramki:
0:1 Patryk Tur (27)
1:1 Wojciech Lisowski (55)
2:1 Wojciech Lisowski (57)
2:2 Patryk Tur (65)
3:2 Aleksander Szumilas (89)

 

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem