2020-10-17 17:49:32

JKS Jarosław skromnie pokonał rezerwy Resovii

Podopieczni Arkadiusza Barana po wygranej w derbach Piastem chcieli pójść za ciosem i to im się udało. Kibice zgromadzeni na meczu w Jarosławiu zobaczyli jednego gola, a ten padł z rzutu karnego.

JKS Jarosław po wygranej z Piastem Tuczempy chciał pójść za ciosem i w meczu z beniaminkiem także planował ugrac komplet oczek. Rezerwom Resovii natomiast marzyło się przełamanie po zeszłotygodniowej porażce z Igloopolem Dębica. Zapowiadało się więc ciekawe starcie przy Bandurskiego 2.

Mecz był rozegrany bez udziału kibiców, jednak ten kto oglądał transmisję na żywo, obejrzał zaledwie jednego gola. Ten padł z jedenastu metrów w 73. minucie, a jego autorem był Kacper Rączka. Pasiaki próbowały jeszcze odrobić straty, jednak JKS mądrze się bronił i po końcowym gwizdku cieszył się z wygranej.

1-0 Kacper Rączka (73-rzut karny)

4 liga + wyniki (zmienić liczbę w kolejce i daty meczów do wyświetlania)