https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-10-17 13:09:33

4 liga podkarpacka: Karpaty Krosno - Wisłok Wiśniowa [TRANSMISJA NA ŻYWO]

fot. Konrad Kwolek
fot. Konrad Kwolek
Transmisja na żywo z meczu 17. kolejki 4 ligi podkarpackiej pomiędzy Karpatami Krosno a Wisłokiem Wiśniowa jest dostępna w internecie. Oglądajcie LIVE!
 
Już dziś o godzinie 15 zostanie rozegrany mecz pomiędzy Karpatami Krosno a Wisłokiem Wiśniowa, w ramach 17. kolejki rozgrywek o mistrzostwo 4 ligi podkarpackiej w sezonie 2020/2021. Mecz można oglądać na żywo w internecie. Transmisja LIVE będzie dostępna na kanale Karpaty TV.
 
Ekipa dowodzona przez Dariusza Lianę w minionej kolejce wysoko przegrała na wyjeździe z Watkem Koroną Rzeszów i dziś z pewnością będzie chciała wygrać. Wisłok natomiast pauzował, bowiem mecz z rezerwami Stali Mielec został przełożony, wobec czego goście są głodni gry. Zapowiada się więc ciekawe starcie.
 
Dzisiejsze spotkanie odebędzie się bez udziału publiczości, ale nie martwcie się. Mecz można oglądać na żywo w internecie. Transmisja LIVE będzie dostępna na platformie Polsport.LIVE w systemie PPV. Koszt dostępu do transmisji to jedynie 10 zł. Dostęp możecie wykupić klikając w obrazek poniżej.
 
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij