2020-10-05 10:49:16

Texom Sokół Sieniawa nadal niepokonany w lidze. Tym razem ograli ŁKS Probudex Łagów

Sokół Sieniawa wciąż jest niepokonany w 3 lidze gr. IV. Pokonali tym razem ŁKS Łagów. (fot. Patryk Górecki)
Texom Sokół Sieniawa jest jedynym zespołem w 3 lidze gr. IV, który jeszcze nie zaznał porażki. W niedzielę ograli ŁKS Probudex Łagów 2-0.

Początek meczu pomiędzy Texom Sokołem Sieniawa a ŁKS-em Probudex Łagów toczył się w środku pola. W spotkaniu 13. kolejki 3 ligi gr. IV dopiero po pół godzinie padł pierwszy strzał. Na bramkę gości uderzał Michał Kitliński. Siedem minut później ten sam zawodnik zdobył premierową bramkę w tym meczu. Jarosław Lis oddał strzał w kierunku ekipy z Łagowa, później dobijał Patryk Kapuściński. Dopiero za trzecim razem piłka wpadła do siatki. I pierwsza połowa zakończyła się jednobramkowym prowadzeniem Sokoła.

Po zmianie stron mecz wciąż był toczony w ślimaczym tempie. Goście próbowali atakować, ale nie byli w stanie sforsować defensywy Sokoła. W 76. minucie podopieczni Ryszarda Kuźmy zdobyli drugą bramkę. Piłkę w pole karne wrzucił Łukasz Mazurek, a we własnym polu karnym niefortunna interwencją popisał się Szymon Czerwiak i skierowal piłkę do własnej bramki.

Tym samym Texom Sokół Sieniawa pokonał ekipę z Łagowa 2-0. Drużyna z Sieniawy pozostaje wciąż niepokonana w 3 lidze gr. IV i zajmuje trzecią lokatę. Sokół do lidera z Puław traci siedem "oczek".

1-0 Michał Kitliński (37)
2-0 Szymon Czerwiak (76)