http://sms.mielec.pl/2021/02/22/nabor-20212022/

2020-10-05 10:49:16

Texom Sokół Sieniawa nadal niepokonany w lidze. Tym razem ograli ŁKS Probudex Łagów

Sokół Sieniawa wciąż jest niepokonany w 3 lidze gr. IV. Pokonali tym razem ŁKS Łagów. (fot. Patryk Górecki)
Sokół Sieniawa wciąż jest niepokonany w 3 lidze gr. IV. Pokonali tym razem ŁKS Łagów. (fot. Patryk Górecki)
Texom Sokół Sieniawa jest jedynym zespołem w 3 lidze gr. IV, który jeszcze nie zaznał porażki. W niedzielę ograli ŁKS Probudex Łagów 2-0.
 
Początek meczu pomiędzy Texom Sokołem Sieniawa a ŁKS-em Probudex Łagów toczył się w środku pola. W spotkaniu 13. kolejki 3 ligi gr. IV dopiero po pół godzinie padł pierwszy strzał. Na bramkę gości uderzał Michał Kitliński. Siedem minut później ten sam zawodnik zdobył premierową bramkę w tym meczu. Jarosław Lis oddał strzał w kierunku ekipy z Łagowa, później dobijał Patryk Kapuściński. Dopiero za trzecim razem piłka wpadła do siatki. I pierwsza połowa zakończyła się jednobramkowym prowadzeniem Sokoła.
 
Po zmianie stron mecz wciąż był toczony w ślimaczym tempie. Goście próbowali atakować, ale nie byli w stanie sforsować defensywy Sokoła. W 76. minucie podopieczni Ryszarda Kuźmy zdobyli drugą bramkę. Piłkę w pole karne wrzucił Łukasz Mazurek, a we własnym polu karnym niefortunna interwencją popisał się Szymon Czerwiak i skierowal piłkę do własnej bramki.
 
Tym samym Texom Sokół Sieniawa pokonał ekipę z Łagowa 2-0. Drużyna z Sieniawy pozostaje wciąż niepokonana w 3 lidze gr. IV i zajmuje trzecią lokatę. Sokół do lidera z Puław traci siedem "oczek".
 
1-0 Michał Kitliński (37)
2-0 Szymon Czerwiak (76)
 
Texom Sokół Sieniawa:
Zając – Grasza, Kapuściński, Drelich, Lis – Purcha, Burka, Jędryas (87. Majda) – Mazurek, King (67. Pikiel), Kitliński (75. Kasperkowicz)
 
ŁKS Probudex Łagów:
Pietras – Czerwiak, Wilk, Borowiak – Zaręba (68. Amarildo), Imiela, Ślęfarski (46. Gierczak), K. Rogoziński, Rogala, Mójta (58. F. Rogoziński) – Buczek (46. Krzeszowski)

Wyniki meczów 13. kolejki:

 

Tabela 3 ligi gr. IV:

 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij